زن میان سالی ششم اسفند با مراجعه به «دایره فقدانی های پلیس آگاهی خراسان رضوی» از پلیس برای یافتن شوهر گمشده اش کمک خواست. او به کارآگاهان گفت: همسرم که یک دستگاه پراید دارد و ضایعات خرید و فروش می کند از صبح یکم اسفند از منزل خارج شده و دیگر بازنگشته است. این زن ادامه داد: چون همسرم برخی از شب ها را نیز به منزل نمی آمد و اوقاتش را در پاتوق های معتادان می گذراند، ابتدا موضوع را جدی نگرفتم اما وقتی دیدم که چند روز از ماجرا گذشت و نتوانستم اثری از او بیابم به ناچار دست به دامان پلیس شدم.

به دنبال اظهارات این زن میان سال و با دستور سرهنگ غلامی ثانی (رئیس اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی) پرونده ای در «دایره فقدانی ها» تشکیل شد و بدین ترتیب تحقیقات گسترده کارآگاهان برای یافتن سرنخی از مرد 57 ساله گمشده ادامه یافت تا این که چند روز بعد خودروی پراید جلیل (مرد گمشده) در بولوار کشمیری شهرک مهرگان مشهد درحالی که بلاصاحب رها شده بود، کشف شد و این گونه سرنخ ها به سوی ارتکاب جنایت کشید.

بنابراین گزارش، با توجه به اهمیت موضوع، قاضی کاظم میرزایی (قاضی ویژه قتل عمد مشهد) رسیدگی به این پرونده را به عهده گرفت و در اولین مرحله از صدور دستورات ویژه قضایی، از کارآگاهان خواست تا وضعیت منازل اطراف محل رهاشدن خودرو را بررسی کنند. در این میان کارآگاهان به منزلی که پاتوق معتادان بود درحالی مشکوک شدند که هیچ کس آن جا حضور نداشت به همین دلیل قاضی میرزایی دستور ورود به منزل مذکور را صادر کرد و از کارآگاهان خواست با شیوه های تخصصی و فنی هرگونه تغییرات احتمالی در منزل را جدی بگیرند. در اثنای این بررسی های ویژه ناگهان گوشه ای از حیاط که گویی به تازگی سیمان شده بود، توجه کارآگاهان را جلب کرد و آن ها با کندن چند سانتی متر از محل یاد شده به جسد مرد 57 ساله رسیدند و این گونه راز گم شدن مرد ضایعات فروش در حالی فاش شد که تحقیقات برای شناسایی عامل یا عاملان دفن جسد و همچنین تعیین علت مرگ ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

سجادپور

آیا این خبر مفید بود؟