به گزارش رکنا، "محسن دالوند" سرپرست فرماندهی انتظامی کلانشهر اهواز در پی وقوع چندین فقره سرقت به عنف تلفن همراه در شهرستان اهواز، موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران انتظامی قرار گرفت.

ماموران کلانتری 27 شهرستان اهواز در حین گشت زنی 2 سارق به عنف را که با تهدید بوسیله سلاح سرد با یک دستگاه موتورسیکلت قصد ربودن تلفن همراه یک شهروند را داشتند شناسایی کرده و بلافاصله جهت دستگیری آن ها وارد عمل شدند.

سرهنگ دالوند ادامه داد: سارقان به محض دیدن پلیس قصد فرار داشتند که مأموران انتظامی کلانتری 27 اهواز جهت دستگیری متهمان با رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک چند تیر هوایی کرده و هر 2 نفر آن ها را دستگیر کردند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه در بازرسی از وسایل همراه سارقان، چاقویی که بوسیله آن اقدام به سرقت می کردند کشف شد، عنوان داشت: متهمان در تحقیقات بعمل آمده به11 فقره سرقت بعنف تلفن همراه در نقاط مختلف شهرستان اهواز اعتراف کردند.

سرپرست فرماندهی انتظامی اهواز در پایان با اشاره به اینکه متهمان پس از تشکیل پرونده تحویل مرجع قضائی شدند، اذعان کرد: همکاری مردم با پلیس عامل مهمی در توسعه امنیت پایدار است .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟