اخبار اختصاصی رکنا - کپی رایت

به گزارش اختصاصی رکنا، چندی قبل با توجه به افزایش پرونده‌های سرقت داخل خودرو تیمی از ماموران تجسس کلانتری 15 احمد آباد آبادان برای دستگیری عاملان این سرقت‌ها وارد عمل شدند.

ماموران در تحقیقات ابتدایی با حضور در محل‌های سرقت پی‌بردند دزدی‌ها از سوی 2 برادر که معروف به حلیم و سعید جومونگ هستند صورت گرفته است.

اطلاعات به دست آمده در حالی بود که ماموران فکر می‌کردند 2 برادر در زندان بودند اما در تحقیقات مشخص شد که این دو متهم روز 22 بهمن ماه با عفو و بخشش قانونی از زندان آزاده شده‌اند.

تجسس‌ها نشان از آن داشت که متهمان 24 ساعت بعد از آزادی دوباره دست به سرقت زدند که در ادامه تیم پلیسی با شناسایی مخفیگاه متهمان برای دستگیری آنها وارد عمل شدند.

تیم پلیسی در عملیاتی غافلگیرانه پای در خانه 2 برادر گذاشته و پس از دستگیری حلیم در بازرسی از مخفیگاهش وسایل سرقتی زیادی به دست آمد.

حلیم که راهی جز اعتراف نداشت به ماموران گفت: سرقت‌‎ها را به کمک برادرش سعید انجام داده که او چند روز قبل برای سفر به گناوه رفته است.

بدین ترتیب تیمی از ماموران به گناوه رفته و سعید جومونگ را که در یکی از خیابان‌های خلوت گناوه در حال سرقت لوازم داخل یک خودرو بود دستگیر کردند.

سعید پس از دستگیری در کلانتری 15 احمد آباد گفت: من و برادرم کاری جز سرقت نمی‌توانیم انجام دهیم، به همین خاطر پس از آزادی دوباره به سرقت‌هایمان ادامه دادیم.

بنا به این گزارش، 2 برادر جوان پس از اعتراف به سرقت‌هایشان به دستور مقام قضایی روانه زندان شدندبرای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

 

 

آیا این خبر مفید بود؟