به گزارش رکنا، سرهنگ دوم "حمیدرضا صالحی فرد" اظهار داشت: در پی وقوع چند فقره انواع سرقت در این شهرستان، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرارگرفت .

فرمانده انتظامی شهرستان "قیروکارزین" تصریح کرد: پلیس برای دستگیری سارقان و کشف سرقت ها، با فعال کردن گشت های مستمر نامحسوس و اقدامات فنی، موفق به کشف سرنخ هایی در این زمینه شدند.

این مسئول انتظامی افزود: با توجه به سرنخ های به دست آمده و پیگیری های مداوم، از ابتدای بهمن ماه سال جاری تا کنون ماموران موفق شدند ضمن شناسایی چند مخفیگاه، تعداد 22 نفر سارق را در چند عملیات ضربتی دستگیر کنند.

سرهنگ "صالحی فرد" با بیان اینکه متهمان در تحقیقات فنی و تخصصی به 24 فقره سرقت از نوع منزل، درون خودرو، اماکن خصوصی و معابر عمومی اقرار کردند، عنوان داشت: سارقان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان قیروکارزین خطاب به برهم زنندگان امنیت عمومی گفت: پلیس به مجرمان اجازه نخواهد داد تا امنیت و آسایش مردم عزیزمان را به مخاطره بیندازند و با بزهکاران و هنجارشکنان قاطعانه برخورد خواهد شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟