عکس+قتل+به+خاطر+افسردگی

به گزارش گروه ترجمه رکنا، ،سوفیا باتلر 20 ساله اهل فلوریدا همسر 30 ساله خود را به علت افسردگی و ترس از او با ضربه چاقو کشت.

نامزد سوفیا حداقل هفته‌ای یک بار او را مورد ضرب و شتم قرار می‌داد و سوفیا هم نمی‌توانست در مقابل او کاری انجام دهد. آن‌ها هر روز با هم مجادله داشتند و سوفیا به خاطر مشاجره‌‌های هر روزه دچار افسردگی شدید شده‌بود.

به گفته یکی از همسایگان که صدای مشاجره و دعواهای همیشگی‌ آن ها را شنیده بود و شاهد این جنایت از پنجره خانه شان بود متوجه شد سوفیا که در حال کتک خوردن بود ناگهان کنترل خود را از دست داد و به سمت آشپز خانه رفت و یک کارد برداشت و سمت نامزدش حمله کرد که در یک لحظه خیلی ناگهانی سوفیا قلب نامزدش را هدف قرار داد و او را به کشتن داد.

بر اساس گفته پلیس، ضربه در همان لحظه باعث مرگ مرد جوان نمی‌شود بلکه سوفیا پس از این که متوجه شد چه کاری انجام داده با نیروهای امداد تماس گرفت و درخواست کمک کرد اما هنگامی که نیروهای امداد به منزل آن‌ها آمدند با این که سوفیا در خانه بوده در خانه را به روی آن‌ها باز نمی‌کند که بعد از 2 ساعت تلاش پلیس و امدادرسانان ناگهان سوفیا پنجره را باز کرد و فریاد زد که او مرده و سوفیا وی را کشته است.

پس از اینکه سوفیا دستگیر شد، روانپزشکان تشخیص دادند که در آن موقع او در شرایط بحرانی‌ای به سر می‌برده و در نتیجه، او تنها به 6 سال زندان محکوم شد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟