زمانی که مرد به همراه همسر و دو فرزندش وارد خانه باجناقش شد نمی دانست با شیطنت پسر بازی گوشش دچار دردسر و پایش به دادگاه کشیده می شود. پدر خانواده درباره چگونگی این اتفاق گفت: شبی به همراه همسرم و فرزندانم راهی خانه باجناقم شدیم.

مدتی از حضورمان در خانه او نگذشته بود که یکی از پسرهایم دسته گل به آب داد و باعث شد تلویزیون گران قیمت باجناقم از روی دیوار به زمین سقوط کند. بعد از شنیدن صدا خودمان را به اتاق رساندیم و دیدیم کار از کار گذشته و تلویزیون شکسته است.

بعد از این اتفاق باجناقم به خاطر متحمل شدن خسارت زیاد به شدت عصبانی شد و شروع به ناسزاگویی کرد و پسرم را کتک زد. من که طاقت کتک خوردن پسرم را نداشتم وارد معرکه شدم و همین ماجرا باعث شد من و باجناقم درگیر شویم. بعد از کتک کاری من و باجناقم همسران مان نیز از خجالت هم در آمدند و دورهمی مان با دعوا به پایان رسید.

روز بعد از این ماجرا کار به شکایت کشیده و باجناقم به شدت مصر دریافت خسارت تلویزیون از من شد و الان نمی دانم در این گرانی و مشکلات اقتصادی چطور خسارت میلیونی او را پرداخت کنم؟ زندگی ام بابت این اتفاق و شیطنت فرزندانم دچار بحران شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟