به گزارش رکنا، سرهنگ پرویز حسینی فر در توضیح این خبر گفت : با توجه به افزایش سرقت های داخل خودرو در منطقه شهرری ، اجرای طرح مهار جهت شناسایی و دستگیری سارقان داخل خودرو در دستور کار کلانتری 131 شهرری قرار گرفت و چندین تیم ضربت با شناسایی نقاط آلوده این مناطق را تحت کنترل نامحسوس قرار دادند .

در بامداد مورخه پانزدهم بهمن ماه سال جاری، مأموران کلانتری حین گشت زنی در محدوده خیابان جوانمرد قصاب با دو سرنشین یک خودروی MVM که در حال مصرف مواد روانگردان شیشه بودند ، برخورد کردند که این افراد به محض اطلاع از حضور مأموران اقدام به فرار کردند بگونه ای که قصد داشتند با زیر گرفتن ماموران از محل متواری شوند .

رئیس کلانتری 131 شهرری در ادامه این خبر گفت : طی 15 دقیقه تعقیب و گریز ، مأموران اطلاع پیدا کردند که خودروی MVM سرقتی است که در ادامه جهت متوقف کردن خودرو مسروقه ، مأموران با بکارگیری قانون استفاده از سلاح ، سه تیر هوایی شلیک کردند ؛ این تعقیب و گریز تا پشت چراغ قرمز ادامه پیدا کردند تا نهایتا متهمان پشت ترافیک حاصل از چراغ قرمز متوقف شدند . با وجود توقف سارقان در پشت چراغ قرمز ، آنها به صورت پیاده به فرار خود ادامه داده و هرکدام جداگانه به فرار خود ادامه می دهند .

در ادامه ماموران کلانتری نیز به تعقیب آنها پرداختند اما با وجود دستور ایست پلیس و شلیک چند تیر هوایی ، سارقان همچنان به فرار خود ادامه می دهند . یکی از سارقان با سلاح سرد به یکی از مأموران حمله ور می شود که مأمور کلانتری با بکارگیری فنون رزمی ، وی را خلع سلاح و دستگیر می کند ؛ متهم دیگر نیز طی یک تعقیب و گریز دستگیر و هر دو متهم به کلانتری 131 منتقل می شوند .

سرهنگ پرویز حسینی فر ، رئیس کلانتری 131 شهرری ، با اشاره به سابقه دار بودن هر دو متهم و اعتراف اولیه آنها به انجام سرقت های متعدد در مناطق جنوب شهر تهران ، با اعلام این خبر گفت : با دستگیری دو متهم ( 25 و 28 ساله ) پرونده ، توقیف خودرو مسروقه و در ادامه کشف مقادیر قابل توجهی لوازم داخل خودرو مسروقه از داخل خودرو مسروقه ، قرار قانونی از سوی مرجع محترم قضایی صادر و متهمان جهت ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند .

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟