به گزارش اختصاصی خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 3 بامداد شنبه 20 بهمن ماه سال جاری پسر جوانی در تماس با ماموران کلانتری 134 شهرک غرب از کشته شدن ناپدری 70 ساله‌اش در بلوار دریا خبر داد.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 134 شهرک غرب برای تحقیقات ابتدایی پای در صحنه جرم گذاشتند و با صحنه بهم ریختگی داخل خانه پیرمرد تنها روبرو شدند.

ماموران با حضور در داخل خانه با جسد مرد 70 ساله‎‌ای که دست و پاهایش با یک پیراهن و پتو مسافرتی بسته شده بود روبرو شدند.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل پای در قتلگاه پیرمرد تنها در بلوار دریا بگذارند.

کارآگاهان در گام نخست ابتدا پسر ناتنی پیرمرد تنها را هدف تحقیق قرار دادند و وی گفت: من و برادر ناتنی‌ام همیشه برای سرکشی به خانه ناپدری‌ام سر می‌زنیم و امروز من برای خوردن ناهار در خانه ناپدری‌ام میهمان بودم و بعد از خوردن ناهار در خانه ناپدری ام بودم.

پسر جوان ادامه داد: عصر بود که از خانه ناپدری‌ام خارج شدم و به خانه خودم رفتم و از ساعت 10 شب هر چه با پدرم تماس گرفتم جوابی نشنیدم.

وی افزود: نگران شده بودم تا اینکه ساعت 2 بامداد شنبه از خانه خارج و به خانه ناپدری‌ام رفتم. در خانه باز بود و همه وسایل داخل خانه بهم ریخته شده بود، هرچه ناپدری‌ام را صدا زدم جوابی نشنیدم تا اینکه جسدش را که با دست و پاهای بسته داخل اتاق بود مشاهده کردم.

کارآگاهان در این شاخه از تحقیقات پی‌بردند عامل جنایت برای اجرای نقشه‌اش اقدام به خفه کردن پیرمرد تنها کرده و سپس با بهم ریختن خانه به دنبال وسایل باارزش و پول بوده است.

بنا به این گزارش، بازپرس ویژه قتل در این شاخه از تحقیقات دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد و تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت مرموز در اداره 10 پلیس آگاهی تهران ادامه دارد. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟