انتشار اولین عکس از شهید نجم الدین باوی/ او صبح امروز به شهادت رسید

به گزارش رکنا، سرهنگ رضا شیراوژن در این باره اظهار داشت: در پی حادثه تیراندازی و انفجار شب گذشته در شهر خرم‌آباد، یک سرباز شهید و یکی از پرسنل نیروی انتظامی مجروح شد.

وی افزود: سرباز وظیفه‌شناس و ایثارگر "نجم الدین باوی" که خوزستانی و در لرستان مشغول خدمت بود شهید و سروان "جابر بیرانوند" نیز از پرسنل نیروی انتظامی خرم‌آباد مصدوم شد و در بیمارستان تحت درمان و مراقبت است.

ماجرای تیراندازی و انفجار در لرستان چه بود ؟

سرهنگ سید علی میراحمدی در رابطه با تیراندازی و انفجار در خرم آباد اظهار داشت: ساعت 2 بامداد امروز چهارشنبه، ماموران گشت انتظامی شهرستان خرم آباد حین گشت زنی در محله "دره گرم" به دو سرنشین خودرو پراید که در کنار پمپ بنزین پارک شده بود، مشکوک شدند که آنها به محض مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی می کنند.

وی افزود: در این درگیری، مهاجمان به تانکرخالی سوخت گازمایع که در محوطه پمپ بنزین پارک شده بود تیراندازی می کنند که به انفجار مهیب و شکسته شدن شیشه های ساختمان های مجاور منجر می شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان لرستان با اشاره به تلاش برای دستگیری عاملان گفت: در این درگیری، یک نفر از سربازان دلاور و جان برکف نیروی انتظامی به درجه رفیع شهادت نائل آمد و همچنین یک افسر ناجا نیز به شدت مجروح شد که در کما به سر می برد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

آیا این خبر مفید بود؟