به گزارش گروه حوادث رکنا، سرپرست کلانتری ذبیح الله امیری رییس کلانتری 150 تهرانسر با اعلام این خبر گفت: از 10 روز قبل، دو مورد زورگیری به ماموران گزارش شده بود که در این موارد، مرد پژو سوار که پلاک خودرویش را با استفاده از کاغذ پوشانده بود به بهانه پرسیدن آدرس، از خودرو پیاده شده و از عابران پیاده سرقت کرده بود.

وی بیان داشت: حتی در یکی از این موارد عابری که در برابر سرقت مقاومت کرده از سوی زورگیری خشن با استفاده از قمه مورد تهدید قرار گرفته و گوشی اش به سرقت رفته بود که در ادامه با توجه به حساسیت موضوع سریعا تیم عملیات کلانتری برای شناسایی و دستگیری متهم وارد عمل شدند و تحقیقات ویژه ای را در این زمینه کلید زدند.

وی ادامه داد: خیلی زود، سارق مورد شناسایی ماموران قرار گرفت و مشخص شد وی شاگرد یک مکانیک سیار می باشد که در محدوده بزرگراه آزادگان با کانکس به تعمیر خودروهای گذری می پرداخته است و چند سالی بود که این مکانیک سیار با حضور در حاشیه بزرگراه آزادگان توانسته بود اعتماد خودروهای گذری را جلب کند.

وی ابراز داشت: در ادامه، متهم 27 ساله پرونده دستگیر شد و صراحتا به ارتکاب سرقت ها در شهرک های حاشیه ای تهرانسر اعتراف کرد و بیان داشت که در مواقع ظهر که صاحبکارش برای صرف ناهار به خانه می رفته است، سوئیچ خودروی وی را گرفته و با استفاده از کاغذ پلاک خودرو را پوشانده و برای سرقت اقدام می کرده است.

بنابراین گزارش، سه نفر از شکات شناسایی شدند و متهم نیز برای ادامه تحقیقات پلیسی به پایگاه پنجم آگاهی تهران بزرگ منتقل شده است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟