حجم ویدیو: 15.88M | مدت زمان ویدیو: 00:02:18

به گزارش گروه حوادث رکنا، سرهنگ "خلیل لطفی"رئیس کلانتری نیاوران در تشریح این خبر، بیان داشت: در نهم ماه جاری (بهمن ماه)، ماموران عملیات کلانتری در جریان یک فقره سرقت به شیوه کش روی از یکی از داروخانه های سطح کلانتری قرار گرفتند و سریعا با حضور در محل با مردی متشخص روبرو شدند که با برداشتن لوازمی از داروخانه قصد سرقت آنها را داشت.

رئیس کلانتری نیاوران توضیح داد: مالک داورخانه اظهار داشت که متهم از غفلت کارمندان سوء استفاده کرده است و مقداری دارو، سرقت کرده است.

وی با اشاره به اینکه متهم پاسخ درستی به سوالات پلیس نمی داد، به کلانتری برای تحقیقات تکمیلی منتقل شد، بیان داشت: در تحقیقات پلیسی مشخص شد که این متهم برای اولین بار مرتکب سرقت نشده بلکه 15 پرونده مشابه در کلانتری علیه وی تشکیل شده است و مشخصات سارق اعلامی در این پرونده ها ، با فرد دستگیرشده مطابقت دارد.

وی ابراز کرد: در تحقیقات بعدی متهم به 15 فقره سرقت از داروخانه ها اعتراف کرد و علت آن را حس انتقام جویی و کینه ای که از داروخانه ها به دل گرفته بود، اظهار داشت.

سرهنگ لطفی افزود: در واقع متهم 54 ساله پرونده مدعی بود چند سال پیش از داروخانه ای دارو خریداری کرده بود که به علت معیوب بودن دچار بیماری شده است و پس از آن تصمیم گرفته است از داروخانه ها سرقت کند.

کلانتر محله نیاوران با اشاره به اینکه متهم داروهای مسروقه به 2 مالخر می فروخت، عنوان کرد: با شناسایی و دستگیری 2 مالخر مذکور، هر 3 متهم به مرجع قضائی معرفی شدند.

بنابراین گزارش، اموال کشف شده از سارق بیش از 30 میلیون تومان ارزش دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اموال سرقتی

photo_2019-02-05_13-43-50

آیا این خبر مفید بود؟