حجم ویدیو: 5.78M | مدت زمان ویدیو: 00:00:55

به گزارش گروه ترجمه رکنا، پدری دیوانه اهل پرو برای جلوگیری از کالبدشکافی بدن دخترش اقدام به دزدیدن جنازه او از بیمارستان کرد.

بنا بر گزارش رسانه‌های محلی روی پرز 40 ساله که دختر خردسالش را به علت غرق شدن در رودخانه از دست داده بود، برای جلوگیری از شکافته شدن بدن دخترش اقدام به دزدیدن جنازه او کرد.

ویدئویی که منتشر شده است، لحظه دزدیده شدن جنازه را در مقابل چشم ماموران پلیس را نشان می دهد.

در این ویدئو مشاهده می‌شود در حالی که تعداد زیادی از اهالی محلی در مقابل بیمارستان حضور دارند، این مرد در حالی که جنازه دخترش را در آغوش گرفته از سردخانه بیرون می‌آید. ماموران پلیس که تلاش می‌کنند مانع خروج پرز از بیمارستان شوند، موفق به این کار نمی‌شوند و او پس از عبور از جمعیت حاضر با جنازه دخترش شروع به دویدن کرده و پا به فرار می‌گذارد.

در این ویدئو صدای شلیک گلوله یکی از ماموران پلیس که به دنبال این مرد می‌دوید نیز شنیده می‌شود. در هنگام دزدیده شدن جنازه توسط پدر قربانی، اقوام او نیز با سد راه ماموران پلیس به فرار او کمک می‌کنند.

این صحنه وحشتناک توسط یکی از شاهدان عینی و با کمک دوربین تلفن همراه در مقابل بیمارستان آپویوس در شهر ایکوایتوس استان مایناس پرو تهیه شده است.

گفته می‌شود قربانی که یک دختر 2 ساله بوده است، در اثر غرق شدن در رودخانه ایتایا در منطقه بلن جانش را از دست داده است. جسد این دختر پس از انتقال به بیمارستان و تایید مرگش، قرار بود توسط ماموران پلیس به یک سردخانه برای انجام کالبدشکافی منتقل شود که این حادثه رخ داد.

گفته می‌شود پرز، پدر کودک پس از طی مسافتی کوتاه با استفاده از یک قایق کوچک موفق به فرار و دزدین جنازه شده است. اقوام قربانی علت اقدام عجیب پدر کودک را نارضایتی او در شکافته شدن بدن دخترش اعلام کردند.

گفتنی اسـت در حالی که پلیس جستجو‌های خود را برای یافتن پدر کودک و جنازه آغاز کرده است، پدر کودک از مقامات محلی خواسته اجازه دفن جسد دخترش را صادر کنند.

برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟