ساعت 17:15 امروز 2 پسر 23 . 25 ساله در متروی سعدی اقدام به خودکشی کردند که به طرز باورنکردنی این 2 نفر زنده ماندند.

این حادثه وحشتناک که مقابل چشمان مسافران افتاده بود ترس را همراه داشت اما مردم داخل مترو صحنه ای را که می دیدند باور نمی کردند این 2 جوان زنده ماندند اما از ناحیه صورت و دست به شدت مصدوم شدند.

در ادامه ماموران کلانتری 109 بهارستان خود را به محل حادثه رساندند و با به دست گرفتن کنترل مترو مصدومان را به بیمارستان منتقل کردند.

این 2 پسر مصدوم که به طرز فجیعی مصدوم شدند قادر به صحبت کردن نیستند و ماموران از انگیزه خودکشی آنها بی خبر هستند .

تاخیر متروی تهران که به خاطر این اتفاق رخ داده بود خیلی سریع به حالت عادی بازگشت.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

اقدام ایثارگرانه یک جوان برای نجات جان یک شهروند در مترو

سرهنگ جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت گفت:  ساعت ۱۷۴۵ امروز مرد ۲۵ ساله ای که بر اثر استعمال مواد مخدر دچار توهم بود در ایستگاه مترو سعدی خود را جلوی قطار می اندازد که یکی از شهروندان فهمیم و فداکار حدود ۳۵ ساله بدون درنگ برای نجات وی به داخل ریل می رود که ناگهان قطار با هر دو برخورد می کند.

در این حادثه هر دو نفر به شدت مصدوم و به بیمارستان منتقل شدند.

پلیس: اقدام به خودکشی در مترو سعدی ناشی از توهم مصرف موادمخدر بود

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری پایتخت گفت: ساعت ١٧:٤٥ امروز مرد ٢٥ ساله‌ای که بر اثر استعمال موادمخدر دچار توهم بود در ایستگاه مترو سعدی خود راجلوی قطار انداخت و در این حین یکی از شهروندان فداکار (مردی حدود ٣٥ ساله) بدون درنگ برای نجات آن شخص به داخل ریل رفت که ناگهان قطار با هر دو برخورد کرد.

جوان فداکار حادثه مترو ایستگاه سعدی، هنرمند طراح است که از ناحیه سر و صورت به شدت صدمه دیده و حال وی وخیم است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

فیلم آرشیوی از خودکشی در مترو

آیا این خبر مفید بود؟