به گزارش رکنا، سرهنگ "یدالله نوروزی" اظهار داشت: در اجرای طرح کنترل و پایش محورهای مواصلاتی برای مقابله و برخورد با قاچاقچیان و حاملان و توزیع کنندگان کالای قاچاق ، ماموران پاسگاه انتظامی "مایوان" اقدام به ایجاد تور ایست بازرسی در ورودی یکی از شهرک های صنعتی کردند.

این مقام انتظامی افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت موضوع، ماموران با انجام تلاش های گسترده موفق شدند یک دستگاه خودرو وانت حامل گوشت مرغ که فاقد هرگونه مجوز قانونی حمل گوشت بود را توقیف کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان فاروج با اشاره به اینکه ماموران در بازرسی از این خودرو 2 تن گوشت مرغ فاسد کشف کردند، اظهار داشت: در این رابطه یک متهم نیز دستگیر که برای تکمیل تحقیقات به مقر انتظامی انتقال داده شد.

سرهنگ نوروزی با اشاره به اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد، خاطرنشان کرد: از آنجا که حفظ جان مردم در کنار برقراری امنیت همیشه از اولویت های اصلی پلیس است لذا از مردم عزیز انتظار می رود در صورت مشاهده اینگونه موارد بلافاصله مراتب را از طریق پل ارتباطی 110 به پلیس اطلاع دهند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟