کدخبر: 451188 ارسال پرینت 125

حوادث رکنا: دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از بازداشت متهمی خبر داد که تحت عنوان فروش بن خرید کالا از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد خبر داد و گفت: اکنون متهم با قرار وثیقه بازداشت است و برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.

به گزارش گروه حوادث رکنا، حجت الاسلام والمسلمین سیدرضا سید حسینی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان از بازداشت متهمی که تحت عنوان فروش بن خرید کالا از شهروندان کلاهبرداری می‌کرد خبر داد و بیان کرد: فردی در شهرستان گرگان ادعا می‌کرد که بن خرید کالا دارد و اغلب در میان اقشار ضعیف به توزیع و فروش آن اقدام می‌کرد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان خاطرنشان کرد: مردم نیز مبلغی حدود ۳۰۰ هزار تومان به وی پرداخت می‌کردند و در ازای آن از فرد مذکور بن دریافت می‌کردند؛ این در حالی بود که بن‌ها تقلبی، ساختگی و جعلی بوده است.
وی افزود: با شکایت چند نفر از شاکیان پرونده در دادسرای عمومی و انقلاب گرگان به جریان افتاد و رفته رفته به شکات پرونده اضافه شد و اکنون حدود ۳۰ شاکی در این پرونده وجود دارد.
سید حسینی در پایان خاطرنشان کرد: اکنون متهم با قرار وثیقه بازداشت است و برای ادامه تحقیقات در اختیار پلیس آگاهی قرار دارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها