به گزارش رکنا، سردار احمد طاهری در این باره اظهار کرد: درپی مراجعه حضوری خانواده مردی در حدود 50ساله و اعلام ربوده شدن او توسط عده ای ناشناس، موضوع بصورت ویژه در دستور کار پلیس این شهرستان قرار گرفت.

جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد که ربایندگان با تماس تلفنی با این فرد به بهانه سپردن انجام یک کار عمرانی، او را به حاشیه شهر و محلی خلوت کشانده و با تهدید سوار یک دستگاه پژو 405 نقره ای کرده و گروگان می گیرند.

سردار طاهری با اشاره به اینکه با تماس تلفنی گروگانگیران با خانواده فرد ربوده شده و مطالبه مبلغ 4 میلیارد ریال، انگیزه مالی جرم معلوم شد ابراز داشت: مأموران پلیس با استفاده از سرنخ های موجود و اقدامات فنی و تخصصی موفق شدند هویت و مخفیگاه آدم ربایان را شناسایی کنند.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: مأموران پلیس پس از شناسایی مخفیگاه گروگانگیران در روستای گورناگان بخش چانف نیکشهر عملیات شبانه ای را برای رهایی گروگان آغاز کردند.

سردار طاهری اظهار داشت: گروگانگیران که غافلگیر و عرصه را برخود تنگ دیدند با استفاده از تاریکی هوا و صعب العبور بودن منطقه گروگان را رها کرده و پابه فرار گذاشتند.

وی گفت: فرد ربوده شده پس از آزادی به صورت صحیح وسالم به آغوش خانواده بازگشت و دستگیری ربایندگان نیز در دستور کار پلیس قرار دارد.

جانشین فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان تأکید کرد: نیروی انتظامی با مخلان نظم و امنیت شهروندان برخورد قاطع و قانونی می کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟