به گزارش رکنا، شاکی درباره جزئیات شکایت به بازپرس گفت: در جنوب تهران سکونت دارم، روز حادثه در منزل بودم که ناگهان صدای داد و فریاد از داخل کوچه آمد و مرد جوانی مدام زنگ خانه ما را زد، زمانیکه از خانه بیرون رفتم تا ببینم چه خبر شده، آن مرد مرا با قمه از ناحیه سر و کمر مجروح کرد و به زور داخل خودروی پرایدش انداخت.

وی افزود: مرد آدم‌ربا من را به خانه‌اش برد، در آنجا همسر وی نیز حضور داشت که همسر این مرد بعد از دیدن من گفت فرد دیگری مزاحم او شده و به اشتباه شوهرش من را ربوده است، آدم‌ربا من را به بیمارستان برد تا مداوا شوم و در نهایت از بیمارستان متواری شد.

پس از ثبت این شکایت، تیمی از مأموران اداره آگاهی پلیس پایتخت برای شناسایی و بازداشت متهم دست به کار شده و چند روز قبل موفق به بازداشت مرد آدم‌ربا شدند.

متهم با حضور در دادسرای امور جنایی و اقرار به جرم خود، به بازپرس گفت: فردی مزاحم همسر من شده بود اما همسرم آدرس محل سکونت فرد دیگری را به من دادم که بعد از ربودن و ضرب و شتم وی متوجه شدم، او مزاحم همسرم نبوده است و اکنون پشیمانم.

متهم پس از این اظهارات با دستور قاضی سهرابی؛ بازپرس امور جنایی تهران بازداشت شد و در اختیار مأموران اداره آگاهی قرار گرفت.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟