کدخبر: 450687 ارسال پرینت 101

رکنا: فرماندار بندر ماهشهر گفت: در پنج روز گذشته 17 نفر از عوامل اصلی تیراندازی در این شهرستان شناسایی و بازداشت شدند.

به گزارش رکنا، محسن بیرانوند روز سه شنبه با اشاره به تشدید برخورد با عوامل تیراندازی در این شهرستان اظهار داشت:از ابتدای سالجاری تاکنون 74 مورد تیراندازی در سطح این شهر گزارش شده است.

وی به کشف 135 قبضه اسلحه جنگی و شکاری طی امسال در این شهرستان خبر داد و گفت:در این مدت 125 نفر نیز در ارتباط با تیراندازی در بندر ماهشهر دستگیر و روانه زندان شدند.

بیرانوند بیان داشت: بر اساس بررسی انجام شده، بیشترین تیراندازی در شهرستان ماهشهر مربوط به درگیری مسلحانه بین 2 طایفه بوده که شناسایی و دستگیری عوامل آن همچنان ادامه دارد.

وی گفت:با وجود وساطت بزرگان و ریش سفیدان این 2 طایفه همچنان به درگیری ادامه داده از این رو برای کنترل اوضاع نیروی انتظامی وارد عمل شده است.

فرماندار ماهشهر افزود: بخشی از تیراندازی ها در سطح شهر مربوط به مراسم عروسی و سوگواری است، که طبق مصوبه شورای تامین در صورت ادامه این روند و تا شناسایی عوامل تیراندازی داماد و پدر داماد در مجالس عروسی و نیز صاحب مجلس عزا بازداشت می شوند.

تیراندازی در مجالس شادی و عزا به یک معضل جدی در استان خوزستان تبدیل شده که تاکنون مرگ تعدادی را رقم زده است.

شهروندان ماهشهری و بندر امام از صدای شلیک اسلحه به ویژه در ساعات شب به تنگ آمده و خواستار برخورد جدی نیروی انتظامی و دستگاه قضایی با عوامل این تیراندازی ها شدند. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها