کدخبر: 450686 ارسال پرینت 68

حوادث رکنا: رئیس کلانتری ۱۱۲ ابوسعید، با اشاره به دستگیری 2 سارق منزل در محله منیریه، گفت: این متهم در حال باز کردن در یک خانه خالی از سکنه بودند که دستگیر شدند.

به گزارش رکنا، سرهنگ "صادق ضرونی"، در تشریح این خبر ، گفت: شب گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی در محله منیریه بودند که 2 سارق را در حال باز کردن در یک خانه مشاهده و برای دستگیری آنها اقدام کردند.

وی افزود: متهم که متوجه حضور ماموران شده بودند، با رها کردن تجهیزات و اموالی که همراه داشتند به سرعت متواری شدند که این اقدام به تعقیب آنها منجر شده و در نهایت هر 2 تن با شلیک هوایی پلیس متوقف و خود را تسلیم کردند.

کلانتر محله ابوسعید، اظهار داشت: با توقف متهمان، هر 2 دستگیر و به کلانتری منتقل شدند که طی بررسی ها و تحقیقات انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت از منازل شهروندان این محدوده اعتراف کرده و اقرار کردند که با همدستی هم ضمن زاغ زنی و اطمینان از خالی بودن خانه ها اقدام به سرقت می کنند.

سرهنگ ضرونی، تصریح کرد: با اقرار متهمان به جرایم خود، هر 2 تن به کلانتری منتقل شده و اعترافات آنها ثبت شده و پس از تکمیل پرونده به پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.

این مقام انتظامی، در پایان با توصیه به شهروندان در خصوص رعایت نکات ایمنی هنگام خروج از منزل، گفت: در صورتی که شهروندان مجبور به ترک محل سکونت و منزل خود شدند، حتما موضوع را به یکی از همسایه های مورد اعتمادشان اطلاع داده و از تجهیزات ایمنی منزل مطمئن شوند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها