به گزارش رکنا، سرهنگ " محمد رستمی" در این باره اظهار داشت: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان دستگیری یکی از اشرار سابقه دار که مرتکب جرائم متعددی شده بود را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: این شرور دارای سوابق متعددی مانند چندین فقره درگیری، آدم ربایی، تیراندازی منجر به جرح، قدرتنمایی با سلاح سرد و ضرب و جرح عمدی در شهر کرمانشاه و همچنین سرقت مسلحانه احشام در اسلام آباد غرب، دالاهو، گیلانغرب و چند استان دیگر را در کارنامه داشت.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه افزود: ماموران پلیس با انجام کارهای اطلاعاتی متوجه شدند که این شرور خطرناک مکان سکونت خاصی ندارد و در شهرهای مختلف کرمانشاه و سایر استان های همجوار خود را مخفی می کند.

وی تصریح کرد: در حالی که تلاش برای دستگیری این شرور سابقه دار ادامه داشت، ماموران از وجود وی در یکی از آپارتمان های مسکونی شهر کرمانشاه مطلع و پس از هماهنگی با مقام قضائی، محل مورد نظر را محاصره کرده و سپس با رعایت تمام جوانب حفاظتی و همچنین حقوق همسایگان، وارد ساختمان شدند.

سرهنگ رستمی خاطرنشان کرد: متهم فراری نیز به محض اطلاع از حضور ماموران از طریق بالکن قصد فرار داشت اما از آن جایی که راه فرار خود را مسدود شده می دید با شکستن چند بطری شیشه ای اقدام به خودزنی کرد تا بدین وسیله بتواند با ایجاد رعب و وحشت در ماموران، راه فرار خود را باز کند.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان با بیان اینکه این مجرم خطرناک پس از بی نتیجه ماندن تلاشش برای فرار، در نهایت مقهور اقتدار پلیس شد، افزود: بلافاصله با رعایت مسائل امنیتی و همچنین حفظ حقوق شهروندی با اورژانس جهت انتقال این فرد به مراکز درمانی هماهنگی لازم صورت گرفت.

وی گفت: شرور سابقه دار پس از درمان، تحویل مراجع قضائی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شد تا به شرارت این فرد پایان داده شود.

سرهنگ رستمی همچنین از آمادگی پلیس برای برخورد قاطعانه با اشرار و دستگیری آن ها خبر داد و گفت: کرمانشاه مکان امنی برای این افراد نیست و در صورتی که بخواهند اقدامی انجام دهند به سرعت برخوردهای لازم و قانونی انجام می شود.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان کرمانشاه تصریح کرد: امروز پلیس با اشراف اطلاعاتی خود جرم های صورت گرفته را در سریعترین زمان ممکن کشف و افراد مرتبط با انجام آن ها را نیز دستگیر می کند تا درس عبرتی برای سایر باندها و گروه های تبهکاری باشد.

وی در پایان از همکاری مردم با پلیس نیز قدردانی و از آن ها خواست در صورت اطلاع از فعالیت اشرار حتما موضوع را به پلیس از طریق سامانه 110 گزارش کنند.

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟