سرهنگ "حسین ابن علی اظهار داشت:در بررسی‌های انجام شده از سوی ماموران این کلانتری در خصوص فعالیت‌های مجرمانه سه سارق کیف قاپ در محدوده این کلانتری، تیمی از ماموران برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: در تحقیقات و تعقیب و مراقبت‌های انجام شده پاتوق متهمان و محدوده فعالیت آن‌ها شناسایی شده و نتیجه اقدامات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت که طی آن دستور بازداشت متهمان و بازرسی از مخفیگاه آن‌ها صادر شد و متعاقبا تیمی از ماموران به محل اعزام شدند.

وی افزود: در یک عملیات ضربتی هر سه متهم پرونده در مخفیگاه مذکور دستگیر شده و برای بازجویی به کلانتری منتقل شدند که آن هر سه تن به جرایم خود مبنی بر کیف قاپی و سرقت لوازم خودرو در محدوده‌های مذکور اعتراف و در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعدادی اموال مسروقه از جمله، لپ تاپ، تلفن همراه، شناسنامه، کارت عابربانک، ساعت مچی، قاب گوشی تلفن همراه و کیف پول زنانه کشف شد.

کلانتر محله فشم، بیان داشت: با اعتراف متهمان، پرونده آن‌ها تکمیل و برای تحقیقات بیشتر به پایگاه یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شدند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟