به گزارش رکنا، رئیس پلیس Police مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در توضیح این خبر گفت: ساعت 5 بامداد چهارشنبه چهاردهم آذر ماه سال جاری، مأمورین پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در محدوده بهشت زهرا به یک خودرو پژو 405 مشکوک شدند که جهت بررسی بیشتر به راننده پژو 405 دستور ایست داده اما راننده 405 با افزایش سرعت اقدام به فرار Escape کرده و به سمت اتوبان تهران – قم متواری می شود . 
با آغاز تعقیب و گریز ، مأمورین با استفاده از تجهیزات هشداری چندین نوبت به راننده پژو 405 دستور ایست داده اما وی کماکان با افزایش سرعت به مسیر خود ادامه داد . 
در ادامه ی تعقیب و گریز ، مأمورین جهت متوقف کردن پژو 405 و با رعایت قانون Law بکارگیری سلاح چندین نوبت اقدام به شلیک تیر هوایی کردند که در ادامه یک خودرو سواری تیگو به مأمورین نزدیک شده تا مانع از ادامه تعقیب خودرو 405 توسط واحد گشت پلیس مبارزه با موادمخدر شود که در این زمان با اقدام سریع مأمورین ، لاستیک های خودرو تیگو مورد هدف قرار گرفته و این خودرو در محدوده اتوبان به ناچار متوقف می شود . 

واحد گشت پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در ادامه تعقیب و گریز با خودرو پژو 405 ، لاستیک های عقب این خودرو را نیز با شلیک گلوله مورد هدف قرار دادند که راننده پژو 405 با توجه به سرعت زیاد خودرو و عدم توانایی در کنترل خودرو با گاردریل کنار اتوبان برخورد کرده و متوقف می شود . 

سرهنگ محمد بخشنده ، با اشاره به دستگیری سرنشینان هر دو دستگاه خودرو تیگو و پژو 405 با شلیک مأمورین عنوان داشت : مأمورین گشت پلیس مبارزه با موادمخدر پس از دستگیری سرنشینان هر دو دستگاه خودرو تیگو و پژو 405 ، در بازرسی از خودرو پژو 405 موفق به کشف 28 کیلوگرم حشیشو 20 کیلوگرم تریاک شدند .

اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟