خبر ویژه :

پرونده کدخبر: 442014 ارسال پرینت 126

رکنا: درگیری مسلحانه در لارستان با سوداگران مرگ دستاورد خوبی داشت.

فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاچاقچیان و کشف ۱۷۵ کیلوگرم تریاک در شهرستان لارستان خبر داد. به گزارش رکنا، سردار احمد علی گودرزی اظهار داشت: مأموران پلیس Police مبارزه با مواد مخدر Drugs شهرستان لارستان با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، محل تردد قاچاقچیان توسط یک دستگاه سمند را در یکی از محور‌های مواصلاتی شناسایی کردند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند و پس از ایست و بازرسی و کنترل خودرو‌های عبوری به صورت محسوس و نامحسوس در نهایت خودرو مورد نظر را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: ماموران پس از مشاهده خودروی قاچاقچیان دستور ایست صادر کردند که راننده بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار Escape کرد و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، قاچاقچیان از خودرو پیاده و به سمت مأموران انتظامی تیراندازی کردند که پس از چند دقیقه درگیری مسلحانه در نهایت متهمان که عرصه را بر خود تنگ می‌دیدند با استفاده از کوهستانی بودن منطقه و تاریکی هوا اقدام به فرار کردند.

سردار گودرزی خاطر نشان کرد: ماموران در پاک سازی محل و بازرسی از خودرو قاچاقچیان، ۱۷۵ کیلو تریاک کشف کردند و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان متواری ادامه دارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها