فرمانده انتظامی استان فارس از دستگیری قاچاقچیان و کشف ۱۷۵ کیلوگرم تریاک در شهرستان لارستان خبر داد. به گزارش رکنا، سردار احمد علی گودرزی اظهار داشت: مأموران پلیس Police مبارزه با مواد مخدر Drugs شهرستان لارستان با اقدامات اطلاعاتی و پلیسی، محل تردد قاچاقچیان توسط یک دستگاه سمند را در یکی از محور‌های مواصلاتی شناسایی کردند و موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مأموران با هماهنگی مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام شدند و پس از ایست و بازرسی و کنترل خودرو‌های عبوری به صورت محسوس و نامحسوس در نهایت خودرو مورد نظر را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان فارس تصریح کرد: ماموران پس از مشاهده خودروی قاچاقچیان دستور ایست صادر کردند که راننده بدون توجه به فرمان پلیس اقدام به فرار Escape کرد و پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، قاچاقچیان از خودرو پیاده و به سمت مأموران انتظامی تیراندازی کردند که پس از چند دقیقه درگیری مسلحانه در نهایت متهمان که عرصه را بر خود تنگ می‌دیدند با استفاده از کوهستانی بودن منطقه و تاریکی هوا اقدام به فرار کردند.

سردار گودرزی خاطر نشان کرد: ماموران در پاک سازی محل و بازرسی از خودرو قاچاقچیان، ۱۷۵ کیلو تریاک کشف کردند و تحقیقات برای شناسایی و دستگیری متهمان متواری ادامه دارد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟