علی اصفهانی دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در مورد موضوع کودک آزاری که در یکی از مدارس شهر اصفهان گزارش شده است، گفت: حسب شکایت چهار نفر از اولیای دانش آموزان یکی از مدارس شهر اصفهان فردی که یکی از اولیای همان مدرسه و عضو انجمن اولیا و مربیان بوده است تعدادی از دانش آموزان را مورد آزار و اذیت جنسی قرار داده و بلافاصله پس از وصول گزارش به دستگاه قضایی، تحقیقات مقدماتی و اقدامات خوبی انجام شد. بچه‌هایی که ادعای تعرض جنسی در مورد آنها اعلام شده بود به پزشکی قانونی معرفی شدند. متهم بلافاصله دستگیر شد و تحقیقات مقدماتی ادامه دارد و متهم فعلاً موضوع را انکار کرده است و خبرهای تکمیلی را انشا الله اعلام خواهیم کرد.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در گفت و گو با اصفهان امروز با بیان اینکه این موضوع فعلا در حد کودک آزاری بوده و هنوز جرم Crime تجاوز به اثبات نرسیده است اعلام کرد: تحقیقات تکمیلی در مورد ابعاد این ماجرا در حال پیگیری است و نتایج آن متعاقباً اعلام خواهد شد.

اصفهانی در ادامه افزود: این موضوع 10 آذرماه به دستگاه قضایی اطلاع داده‌شده و پس از تکمیل تحقیقات اولیه متهم دستگیرشده است. اکنون متهم توسط پلیس Police امنیت اخلاقی دستگیر و بازداشت‌شده است.

او همچنین از خانواده‌های محترم درگیر در این ماجرا درخواست کرد که موضوع را فقط از دستگاه قضایی پیگیری کنند و مطمئن باشند که دستگاه قضایی با دقت و سرعت و قاطعیت رسیدگی خواهد کرد و اگر جرمی توسط این شخص که ارتباطی با مدرسه نداشته و یکی از اولیای بچه‌های آن مدرسه بوده با قاطعیت رسیدگی می‌شود و در صورت اثبات جرم متهم مجازات خواهد شد. اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟