حجم ویدیو: 9.14M | مدت زمان ویدیو: 00:01:17

فیلم آرشیوی پربازدید از سلاخی در خیابان

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، ساعت 9:30 دقیقه امروز اهالی خیابان ترانسفو با جسد خونین مرد 50 ساله‌ای داخل خودروی پیکان وانت روبرو شدند و ماموران کلانتری 168 سیزده‌آبان را در جریان این سناریو قرار دادند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران کلانتری 146 سیزده آبان برای تحقیقات پلیسی در محل حاضر شدند و مشخص شد مرد 50 ساله سوار بر خودروی وانت حامل بار ضایعات هدف ضربه چاقو قرار گرفته است.

همین کافی بود تا تیمی از ماموران اداره 10 پلیس Police آگاهی تهران همراه بازپرس ویژه قتل Murder  و تیم تشخیص هویت در صحنه جرم Crime حاضر شدند.

کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی از داخل خودروی وانت حمل ضایعات، چاقوی خونین را که عامل جنایت Crime با آن دست به قتل زده بود را به دست آوردند.

تیم پلیس جنایی تهران با توجه به مدارک، گوشی موبایل و پول قربانی جنایت که در صحنه جرم وجود داشت فرضیه قتل با انگیزه سرقت Stealing را رد کردند و تحقیقات خود را با فرضیه قتل با انگیزه اختلاف حساب مالی یا شخصی آغاز کردند.

بنا به این گزارش، بازپرس ویژه قتل در این مرحله دستور انتقال جسد به پزشکی قانونی را صادر کرد و تحقیقات برای دستگیری عامل این جنایت خونین در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟