سردار روح‌الامین قاسمی اظهار داشت: این سارق پول را از یکی از تبعه‌های افغان ربوده بود که با هوشیاری مأموران پلیس Police دستگیر شد.

وی با اشاره به نحوه دستگیری این مجرم گفت: با گزارش یک تبعه افغان مبنی بر ربوده شدن مقداری اموال که ارزش آن حدود 4 میلیارد ریال می‌شد شناسایی و دستگیری این سارق در دستور کار پلیس آگاهی استان سمنان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به اظهارات این تبعه افغان مبنی بر چگونگی ربوده شدن اموالش از سوی این سارق گفت: بر اساس این گفته‌ها این سارق که راننده یک دستگاه خودروی سواری بوده این تبعه افغان را از تهران به مقصد سمنان سوار کرده است که بالاخره در شهرستان سرخه و در یک زائرسرا ساک این تبعه افغان را که حاوی 170 عدد ساعت مچی با برند معتبر و یک انگشتر طلا به ارزش 4 میلیارد ریال بوده ربوده است.

سردار قاسمی با اشاره به اقدامات پلیس برای دستگیری این سارق میلیاردی گفت: با اقدامات پلیس آگاهی استان سمنان شواهدی مبنی بر رؤیت فرد مظنون در شهر مشهد به دست آمد که پلیس آگاهی برای دستگیری این متهم به این شهر عازم شد.

وی خاطرنشان کرد: این سارق میلیاردی پس از شناسایی مأموران هوشیار آگاهی در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر شد.

فرمانده انتظامی استان سمنان با بیان اینکه این سارق میلیاردی 35 ساله بود از توقیف خودرو این فرد خبر داد و افزود: این سارق نیز برای تکمیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.

سردار قاسمی با تأکید بر اینکه تأمین امنیت مهم‌ترین رویکرد پلیس در کشور و استان سمنان است تصریح کرد: خادمان مردم در نیروی انتظامی به هیچ عنوان در موضوع امنیت شهروندان با کسی تعارف و مماشات ندارند.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

آیا این خبر مفید بود؟