کدخبر: 434741 ارسال پرینت 5739

حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری کارمند زن متخلف یکی از ادارات در شیراز که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ 22 میلیارد ریال پولشویی و اختلاس کرده بود خبر داد.

سرهنگ فرج شجاعی بیان کرد: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از ادارات شیراز مبنی بر پولشویی و اختلاس توسط یکی از کارمندان زن، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی دریافتند که کارمند یکی از ادارات که در سمت پرداخت حقوق و مزایای کارکنان مشغول بوده با ترفند خاصی مبلغ 22 میلیارد ریال طی چند مرحله برداشت و به حساب شخصی خود واریز کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بلافاصله مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد نظر در شیراز شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه متهم برای بازجویی و ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد، عنوان داشت: متهم در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 22 میلیارد ریال پولشویی و اختلاس اقرار و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان Prison شد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها