پرونده کدخبر: 434741 ارسال پرینت 5641

حوادث رکنا: رئیس پلیس آگاهی استان از دستگیری کارمند زن متخلف یکی از ادارات در شیراز که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، مبلغ 22 میلیارد ریال پولشویی و اختلاس کرده بود خبر داد.

سرهنگ فرج شجاعی بیان کرد: در پی اعلام شکایت اداره حقوقی یکی از ادارات شیراز مبنی بر پولشویی و اختلاس توسط یکی از کارمندان زن، بلافاصله ماموران اداره مبارزه با جرائم اقتصادی پلیس آگاهی استان تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی دریافتند که کارمند یکی از ادارات که در سمت پرداخت حقوق و مزایای کارکنان مشغول بوده با ترفند خاصی مبلغ 22 میلیارد ریال طی چند مرحله برداشت و به حساب شخصی خود واریز کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: بلافاصله مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی فرد مورد نظر در شیراز شناسایی و دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان با بیان اینکه متهم برای بازجویی و ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی منتقل شد، عنوان داشت: متهم در بازجویی فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به 22 میلیارد ریال پولشویی و اختلاس اقرار و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان Prison شد.اخبار 24 ساعت گذشته رکنا را از دست ندهید

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند