کدخبر: 433620 ارسال پرینت 934

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه ای خودرو با شلیک گلوله گشت پلیس آگاهی خبر داد که سعی داشت برای فرار از دست مامورین اقدام به گروگانگیری راننده یک دستگاه خودرو پراید کند.

سردار علیرضا لطفی در توضیح این خبر گفت: مامورین گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ به راننده مزدا مشکوک و دستور توقف داده که وی بر خلاف دستور ایست پلیس اقدام به فرار می کند.

راننده مزدا ۳۲۳ برای فرار از دست مامورین این بار به صورت خلاف جهت که با یک خودرو ۲۰۶ سفیدرنگ با شدت برخورد می کند و همزمان مامورین لاستیک مزدا را مورد هدف گلوله قرار می دهند.

با وجود متوقف شدن خودرو مسروقه، راننده آن از خودرو پیاده شده و به زور سوار یک خودرو پراید خاکستری می شود و با گذاشتن جسم تیز در زیر گلوی راننده ی آن که مردی میانسال بوده قصد گروگانگیری و سرقت خودرو را می کند که مامورین گشت پلیس آگاهی تهران بزرگ قبل از هرگونه اقدام در این خصوص به سرعت وارد عمل شده و متهم را از ناحیه پا مورد هدف گلوله قرار می دهند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه این خبر گفت : در زمان دستگیری متهم و در همان بررسی اولیه ، علاوه بر یک جسم تیز ، یک عدد افشانه به همراه آلات و ادوات مورد استفاده در سرقت خودرو نیز از متهم کشف می شود. نهایتا متهم ( جوانی ۳۵ ساله ) جهت انجام اقدامات درمانی به بیمارستان منتقل شد تا پس از انجام اقدامات درمانی در اختیار اداره دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گیرد .خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها