به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ سید شمس الدین میرزکی معاون سرقت‌های وسایط نقلیه پلیس Police آگاهی پایتخت اظهار داشت: سارق فردی به نام مهدی است که از سال ۹۵ در نقاط مختلف تهران از جمله قسمت‌های شمال شرقی، جنوب شرقی و غرب تهران اقدام به سرقت Stealing خودرو‌های از قبیل پراید، پژو، سمند و وانت مزدا مدل‌های نود به پایین که فاقد قفل نرم افزاری (ایموبلایزر) بودند، می‌کرد و پس از انتقال به کارگاهی در پاکدشت با همدستی دو تن دیگر اقدام به سرقت وسایل تزئینی، اموال و اشیا با ارزش و قیمتی و لوازم داخلی خودرومی کرد و پس از آن خودرو را در نقطه‌ای خلوت رها می‌کردند.

سرهنگ میرزکی با اشاره به دستگیری سارق و یکی از همدستان وی، عنوان داشت: تا کنون دو تن از مالخرانی که با این سارقان همکاری می‌کردند شناسایی و دستگیر و از آن‌ها مقدار زیادی اموال سرقتی کشف شده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از این مالخران که پسر خاله مهدی سارق اصلی است، اعلام داشت: این مالخر اموال با ارزش و قیمتی را از طریق سایت‌های معتبر (سایت دیوار) به فروش می‌رساند.

معاون سرقت‌های وسایط نقلیه پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به اینکه مهدی سارق اصلی این پرونده که تاکنون به بیش از ۱۰۰ فقره سرقت اعتراف کرده است به تازگی (حدود ده روز قبل) از زندان Prison آزاد شده و دارای چند فقره سابقه کیفری است.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید

 

آیا این خبر مفید بود؟