به گزارش رکنا، و به نقل از موسسه خیریه حامیان مهر حکیم ؛  مهدی پسر 3 ساله خانواده چهار نفره ای در شمال کشور است که در ایام اربعین سال گذشته پس از این که بد حال و بیهوش می شود در بیمارستان بستری و تحت معاینه قرار می گیرد. پس از انجام آزمایشات و ام ار آی مشخص می شود که این کودک حدود سه ساله در ناحیه سر دارای تومور بدخیم مغزی است و باید هر چه سریعتر شیمی درمانی آن شروع شود.

از یک سال پیش پدر مهدی که کارگر ساختمانی است و مستاجر و حتی زندگی عادیش به سختی می گذشت دچار چنین بحران بزرگی که درمان فرزندش است می شود. تا به امروز با تلاش خانواده مهدی کوچولو و با وام و قرض از چند بانک و اقوام و آشنایان درمان فرزندشان قطع نشده و این کار ادامه داشته است.

متاسفانه در حال حاضر این خانواده بی بضاعت برای ادامه درمان فرزند خردسالشان با مشکل مالی مواجه شده و دیگر توانی برای ادامه درمان ندارند و ادامه درمان فرزندشان که برای هر بار شیمی درمانی بایستی به تهران مراجعه کنند از هفته قبل متوقف شده است.

تومور سر این کودک خردسال در حال بزرگ شدن و ضعیف کردن جسم مهدی است بطوری که از راه رفتن باز مانده و دست و پای چپش بی حس شده و وضعیتش هر روز وخیم تر می شود.

موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران امیدوار است با کمک و یاری شما هموطنان عزیز بتواند مشکل مالی این خانواده را حل کند.

لذا از عموم هموطنان بزرگوار، خیرین ونیکوکاران عزیز تقاضادارد نسبت به واریز مبالغ کمک های نقدی خود به شماره حساب 5022291900030667 نزد بانک پاسارگاد بنام موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران اقدام نمایند و در این کار خیر و مقدس سهیم شوند.

آدرس سایت موسسه خیریه حامیان مهرحکیم تهران :http://hakeim.ir

آیا این خبر مفید بود؟