حجم ویدیو: 4.36M | مدت زمان ویدیو: 00:00:32

فیلم پر بازدید از اقدام عجیب مجری تلویزیون مصر

به گزارش گروه جنایی رکنا، اداره مشاوره و مددکاری پلیس تهران بزرگ اعلام کرد: نیمه مهر ماه بود که خبر قتل Murder زنی جوان ،ماموران برای بررسی جسد سوخته ای که با ضربات چاقو به قتل رسیده و سپس سوزانده شده بود به خانه ی محل سکونتش کشاند. تحقیقات کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی از همسر و خانواده ی همسر مقتول آغاز و در نهایت به زنی به نام نسرین ختم شد . بررسی پیامهای رد و بدل شده میان نسرین و همسر متوفی خبر از رابطه ی عمیقی می داد که به دور از چشم مقتول مدتها بود بین آنها شکل گرفته بود . تحصیل کرده ،کارمند و مطلقه ...عاشق خواندن رمان ،بلندیهای بادگیر ،غرور و تعصب ، برباد رفته ! و شاید این کتاب آخر انعکاسی از عشقی بود که همیشه از دست رفته می دید و وقتی خواست برای همیشه مرد محبوبش را به دست آورد بی رحمانه ترین شیوه را برای نبرد با سرنوشت برگزید . بعد از چندین روز بازداشت و بازجویی بالاخره دست از مقاومت برداشت و لب به اعتراف گشود :

داود را از سالها پیش و زمانی که هر دو مجرد بودیم دوست می داشتم و او نیز به من علاقمند بود اما هیچوقت برای ازدواج با من اقدامی نکرد تا من به شکل سنتی و با اصرار خانواده ام ازدواج کردم و وقتی کار از کار گذشت شنیدم داود گفته اگر نسرین صبر می کرد حتما به خواستگاری اش می رفتم . تلخی شنیدن این خبر تا سالها گوشه ای از ذهنم نشسته بود و این حرف سختی از دست دادن او را برایم چند برابر کرد . ولی با این وجود خواستم تن به زندگی مشترکی که سرنوشت برایم مقدر کرده بود بدهم اما همسرم مرد هوسباز و لاابالی بود و خیانت های مکررش اجازه دلگرم شدن به زندگی را به من نمی داد و در نهایت زندگی ام به جدایی انجامید ومدتی بعد سر و کله داود پیدا شد .می دانستم که رابطه ی خوبی با همسرش ندارد . مادرش را به خواستگاری ام فرستاد و قول داد ازدواج پنهانی امان خیلی طول نکشد و با جدایی از همسرش زندگی مشترکمان را آغاز کنیم و اما کم کم متوجه شدم خبری از طلاق نیست و من باید همچنان همسر موقت پنهانی اش بمانم و زندگی مشترک اونیز در جریان باشد . حسادت زنانه تمام وجودم را پر کرده بود و دلم نمی خواست بعد از سالها انتظار باز هم عشق گذشته ام را با کسی قسمت کنم یا از دست بدهم آنقدر مستاصل و نا امید شده بودم که بالاخره تصمیم گرفتم با قتل تمام موانعی که بر سر راه خوشبختی ام می دیدم از سر راه بردارم .به دلیل نسبت فامیلی که بین من و خانواده ی داود بود با وجود شک و سوءظن همسرش به راحتی به خانه اشان رفت و آمد می کردم و به دلیل همین آمد و شد سرقت Stealing کلید خانه اشان کار سختی نبود فردای همان روز که کلید را سرقت کردم صبح زود به آنجا رفتم و چاقویی را روی میز ناهار خوری گذاشتم می دانستم همسر داود برای رساندن فرزندش به مدرسه رفته است .از روی کنجکاوی مشغول گشتن وسایل خانه شدم که یکدفعه همسرش را در برابر خود دیدم و درگیری فیزیکی بین ما آغاز شد و در این میان چاقو به دست من افتاد و برای رهایی خودم چند ضربه به او زدم و خواستم از خانه خارج شوم که پایم را گرفت و مجبور شدم باز هم با چاقو ضربه ای به او بزنم و بعد از ترس به جای ماندن آثار جرم Crime به انباری رفتم و مقداری مواد آتش زا پیدا کردم و روی جسد ریختم و از خانه خارج شدم.انگار با سوزاندن جسد همه چیز پاک می شود و به شکل روز اولش بر میگردد و من میمانم و رویاهای دخترانه ای که سالها پیش داشتم و با وجود همسر داود بر باد رفته بودند.

نظریه کارشناس

عدم پایبندی به زندگی مشترک و جریحه دار ساختن اعتماد همسر اول و احساسات زنانه همسر دوم موجب رقم خوردن حوادث Accidents تلخی چون حادثه Incident مذکور می گردد . گاهی ناکامی در تحقق رویاهای ناپخته بلوغ و نوجوانی و شکستهای مکرر عاطفی فرد را در شرایطی قرار می دهد که عواطف و هیجانات را جایگزین عقلانیت می سازد تا انتقام شکستهایی که ناشی از تصمیمات اشتباه خود بوده از دیگران بگیرد و به جای اصلاح شرایط زندگی خویش و کمک گرفتن از مشاوران آگاه و مورد اعتماد به رویا پردازی از زندگی توام با خوشبختی با فردی خاص وبزرگ نمایی از ویژگی های شخصیتی وی روی آورد و کم کم آنقدر این تصویر برای وی پر رنگ می شود که جایگزین واقعیت گردیده و قوه ی قضاوت Judgment از وی سلب می گردد و در این شرایط تن به هر عملی می دهد تا به زندگی خیالی خود با فرد مورد علاقه اش برسد .

یک سمت دیگر این ماجرا مردی است که به جای ترمیم زندگی مشترک خود به رابطه ی پنهانی با نسرین رو آورده و با وعده ی ازدواج و طلاق همسرش ، حسادت و اشتیاق زنانه متهم را برای تصاحب زندگی که حق خود می داند بر می انگیزد و خواسته و ناخواسته متهم را در مسیر ارتکاب به قتل عمد رقیب قرار می دهد .

نویسند: سروان سمانه مهربانی

فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، معاونت اجتماعی، اداره مشاوره و مددکاری

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

قدرت مخوف مافیای گ.ت.ت در تهران !؟ / در این باند چشم کور می کنند! +عکس

عروس و داماد با خودروی پلیس به تالار رفتند ! + عکس

گفتگو با مسموم شدگان حرام خور در بیمارستان شهید رجایی کرج

دوربین های مداربسته عزرائیل های آبادانی را فراری دادند! +عکس

اعدام جنجالی زن جوان در زندان ارومیه + عکس

حقایق هولناک از اسارت این زن در بازار برده فروشی داعش+ تصاویر

عروس موقت، شوهرش را در دادگاه کتک زد / در تهران رخ داد

جزئیات تکان‌دهنده قتل ترنم 3 ساله توسط ناپدری / دادستان قائم شهر چه گفت؟

مخوف ترین و مرگ آورترین زندان ایران+ عکس

ستاره ایرانی همبازی دختر شیطان + عکس

رئیس جمهوری غیرقابل پیش‌بینی در ایران خواهیم داشت !

از رتبه های برتر کنکور سال های گذشته چه خبر؟ / سینا و ... رفتند + عکس و گفتگو

آیا آرامش واقعی با ازدواج من به دست می آید؟

زن شوهردار با معشوقه اش در اتاق خواب بود که شایان سر زده رسید + عکس

تجاوز مرد 47 ساله به همراه سگش به 2 دختر 13ساله + عکس

آیا این خبر مفید بود؟