به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سردار مهدی معصوم بیگی گفت: در راستای مبارزه بی امان با سوداگران مرگ، عملیات مرصاد ۱۱ در قرارگاه عملیاتی "اقدام و عمل" فرماندهی انتظامی استان اصفهان طراحی و به اجرا گذاشته شد که در نتیجه آن ۵ باند قاچاق Contraband مواد مخدر Drugs شناسایی و منهدم شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: در اجرای این عملیات ۲ هزار کیلوگرم تریاک و ۳۰۰ کیلوگرم حشیش کشف و ۵ دستگاه خودروی سنگین و ۵ دستگاه خودروی سبک که به عنوان راه پاک کن و به اصطلاح اسکورت خودرو‌های حامل مواد عمل می‌کردند نیز توقیف شدند.

این مقام ارشد انتظامی استان اصفهان، مجموع اعضای باند‌های منهدم شده را ۲۳ نفر اعلام کرد و گفت: باند‌های مذکور این مقدار مواد را از مرز‌های شرقی کشور بارگیری و به سمت استان‌های شمالی و مرکزی کشور حمل می‌کردند که با تلاش ماموران پلیس Police مبارزه با مواد مخدر استان در منطقه کویری شرق استان شناسایی و با آنان برخورد صورت گرفت.

معصوم بیگی به جاسازی‌های حرفه‌ای مواد مخدر در خودرو‌های توقیف شده اشاره کرد و گفت: قاچاقچیان برای عملی کردن نقشه‌های پلید خود، مواد افیونی را به صورت ماهرانه در خودرو‌ها جاسازی کرده بودند که با هوشیاری و اشرافیت بالای ماموران ناکام ماندند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف ۱۸ تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تا کنون توسط ماموران این فرماندهی خبر داد و گفت: کشف این مقدار مواد نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۴ درصد رشد داشته است.

معصوم بیگی با بیان اینکه نیروی انتظامی در سال جاری موضوع مبارزه با مواد مخدر را به عنوان اولویت اول خود قرار داده است، گفت: از آنجا که مواد مخدر با دیگر جرایم مرتبط است پلیس شبانه روز در این عرصه تلاش می‌کند، اما لازم است علاوه بر اینکه خانواده‌ها مراقب فرزندانشان باشند تا در دام این باند‌ها نیافتند، دستگاه‌هایی که می‌توانند در این حوزه موثر باشند کمک کنند تا بتوانیم میزان تقاضا را کاهش دهیم چرا که معتقدیم هر چقدر تقاضا کاهش یابد به همان میزان نیز عرضه نیز کاهش پیدا می‌کند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

پیدا شدن جسد دوم در پارتی مستانه ساحل تاریک بابلسر !+ عکس

تن فروشی خیابانی رکسانا برای انتقام از نامزد خائن!

مریم کاظمی کارگردان و مدیر تئاتر شهر تهران دستگیر شدند + عکس

پشت‌پرده فیلم‌های غیر اخلاقی در شورای شهر بابل / زن عکاس چه نقشی داشت؟

تنها زن عضو شورای شهر بابل برادرش را تحویل دادستانی داد +عکس

جزئیات اعتراف یک زن علیه خاوری که دلیل فرار او به کانادا است + جزییات

زهره 18 ساله بچه حمید 15 ساله را سقط کرد!

نقش بازیکن بزرگ فوتبال در یک باند متخلف تلفن همراه در ایران + تصویر

سرنوشت شوم بخاطر خنده های زن زیبا + عکس

پسر بی حیا در نوشابه دختر دانشجو روان گردان ریخت و با پدر شیطان صفتش سراغ او رفت!+عکس

تجاوز پسر جوان به زن 68 ساله همسایه / این زن هیچ شکایتی نکرد!

جمشید برای تجاوز به مهتاب او را با بی ام و ریسش به ویلای رییس خود برد!

شوهر بی غیرتم می دانست ناصر رفتار عاشقانه با من دارد ولی باز هم مرا با او تنها می گذاشت !

پسر گوشه گیر راز شومی با روح انگیز داشت!

آیا این خبر مفید بود؟