مادری پسرش را فروخت ! / محکومیت مادر و خریدار پسر بچه ! + عکس ها

به گزارش گروه ترجمه رکنا، یک دادگاه در شهر فرایبورگ، در جنوب آلمان زنی را که پسر 9 ساله اش را در شبکه سیاه آزار جنسی کودکان دراینترنت به فروش گذاشته بود، به دوازده سال و نیم زندان و پرداخت 42 هزار و پانصد یورو غرامت محکوم کرد.

این دادگاه همچنین شریک زندگی این زن را که ناپدری این کودک بوده، به دوازده سال زندان محکوم کرد.

شبکه سیاه، محیط پنهانی در شبکه اینترنت است که خارج از دسترس موتورهای جستجوی معمولی است و محلی برای اقدامات غیرقانونی است.

در این دادگاه مشخص شد که خود مادر و ناپدری این کودک هم به مدت دو سال او را مورد آزار جنسی قرار می دادند.

برای این موضوع دادگاه یک مرد اسپانیایی را نیز برای آزار جنسی این پسر به تحمل 10 سال زندان محکوم کرد و پنج مرد دیگر هم در رابطه با این پرونده آزار جنسی این کودک محکوم شده اند.

مادر و ناپدری این کودک به جرم  تجاوز، آزار جنسی کودکان، اجبار بر روسپی گری و نشر پورنوگرافی کودکان مجرم شناخته شده اند.

این پسر در حال حاضر با سرپرستانی که مقامت تعیین کرده اند، زندگی می کند.

به گزارش رسانه های آلمان، مسئولان اداره حمایت از کودکان ایالت بادن ورتمبرگ آلمان به شدت مورد انتقاد رسانه ها و افکار عمومی قرار گرفتند.

مددکاران اجتماعی یک بار به طور موقت این کودک را از این زن و مرد گرفته بودند اما پس از مدتی او را به آنها بازگردانده بودند.

سایت روزنامه اشپیگل گفته است که مددکاران اجتماعی از تبادل اطلاعات درباره این قضیه که می توانست برای کشف جرم مادر و ناپدری کودک کمک کند، خودداری کرده اند.

به گفته روانپزشکی که نشریه اشپیگل از او نقل قول کرده، ادعای مادر کودک درباره این که زمان ارتکاب جرم اسیر همسرش بوده دروغ بوده است.

اشپیگل گزارش داده که او در باره اقدامات خود توضیح نداده است، اما شریک زندگی او طول محاکمه دو ماهه در دادگاه سخنان زیادی گفته اما از جزئیات این اظهارات گزارش نشده است.

آزار (3)

 

آیا این خبر مفید بود؟