کدخبر: 405420 2834

رکنا: پسر نوجوان که در جریان عملیات پلیس مبارزه با مواد مخدر به اتهام حمل چند گرم مواد بازداشت شده بود ماجرای غم‌انگیز زندگی‌اش را در جلسه دادگاه شرح داد.

اسفند‌سال‌۹۶، مأموران پلیس Police در عملیات دستگیری خرده فروشان مواد مخدر Drugs در پاتوق آن‌ها حوالی بزرگراه حکیم، پسر ۱۵‌ساله‌ای را به اتهام حمل ۱۵‌گرم هروئین و یک‌گرم شیشه بازداشت کردند. پسر نوجوان به پلیس آگاهی منتقل شد و تحت بازجویی قرار گرفت. او در بازجویی‌ها جرمش را انکار کرد و گفت: برای خرید مواد به آن محل رفته است. با انکار‌های متهم، اما بنا به شواهد و قرائن موجود، وی با توجه به سن ارتکاب جرم Crime به کانون منتقل شد و پرونده به شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

متهم صبح دیروز در حالیکه با وثیقه آزاد بود مقابل هیئت قضایی به ریاست قاضی Judge عبداللهی محاکمه شد. بعد از اعلام رسمیت جلسه، متهم در جایگاه قرار گرفت و گفت: «۹ ساله بودم که پدرم بعد از فوت مادرم با زن دیگری ازدواج کرد و صاحب فرزند شد. من با سه خواهر و برادر کوچکترم در طبقه پایین زندگی می‌کردیم و پدرم با نامادری‌ام در طبقه بالا بودند. نامادری‌ام رفتار خوبی نداشت به همین دلیل چند ماه بعد از فوت مادرم، پدرم ساکم را روی دوشم گذاشت و مرا از خانه بیرون کرد. مجبور شدم به تهران بیایم و در یک اتوبار مشغول کار شوم. صاحب اتوبار معتاد Addicted بود به همین دلیل به خاطر سن کم الگو گرفتم و معتاد به هروئین شدم. او مرا برای تهیه مواد بیرون می‌فرستاد و اگر حرفش را گوش نمی‌کردم نه کار و نه جای خواب می‌داد.»

متهم در ادامه گفت: «روز حادثه Incident بار دیگر برای خرید مواد به پاتوق مواد فروش‌ها رفتم. به محض رسیدنم، مأمور‌ها آمدند و صدای تیر و تیراندازی بلند شد. از ترس سرجایم نشستم و تکان نخوردم که یکباره یکی از مواد فروش‌ها بالای سرم آمد و به مأمور‌ها گفت: این مقدار برای من است.»

متهم در آخرین دفاعش گفت: «پدرم مرا فراموش کرده و حالا با یکی از خواهرانم که بعد از ازدواج به تهران آمده است زندگی می‌کنم. بعد از اینکه به کانون رفتم شوهر خواهرم با وثیقه مرا آزاد کرد و به خانه خودشان برد. چهارماهه که مواد را ترک کردم و دیگر سراغش نرفتم. از طرفی در یک کارگاه سقف کاذب هم مشغول کار شده‌ام و خواهرم همه درآمدم را پس‌انداز می‌کند. باور کنید آن روز برای خرید مواد رفته بودم و تا حالا خرید و فروش مواد نکرده‌ام. از شما تقاضا دارم هرچه زودتر مرا آزاد کنید.»

در پایان هیئت قضایی وارد شور شد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

راه‌حل‌های فنی برای مذاکره ایران و آمریکا

٣٣ ثانیه آخر پرواز تهران-یاسوج خلبان سکته کرده بود ! + عکس

لحظه شماری معصومه برای صیغه شدن در چالوس !

شیلا 20 دختر را وادار به تن فروشی می کرد + عکس و جزییات

ناگفته های عجیب یک اعدامی پیش از اجرای حکم در کلانتری

این 3 ایرانی را می شناسید؟!/ آنها مسافران هواپیمای مرگ امریکا بودند+فیلم و عکس

سرنوشت تلخ ملیحه، زهرا و آزاده مو بر تن سیخ می کند + جزییات

ناگفته‌ های ناصر عباسی فوتبالیست استقلال تهران از 14 سال زندگی سیاه ! + عکس

خط خطی شدن صورت خانم سانتافه سوار تهرانی با قمه + جزییات

نقش عجیب دلار ارزان دولتی در مرگ 3 دانش آموز یزدی در گرجستان ! + عکس

نجات پسر جوان اعدامی به خاطر داشتن شناسنامه متولد تهران !

لو رفتن عروس خائن در شب جشن عروسی!

تجاوز راننده تاکسی به دختر جوان در شب پارتی! + عکس

رقصیدن جمیله برای مرد شیطان صفت قبل از تجاوز ! + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها