به گزارش گروه ترجمه رکنا، شارلوت روکز ماه‌ها تحت شکنجه Tortureشدید قرار داشت. نامزد او کریگ توماس، شارلوت را تمام این مدت در آپارتمانشان در کاردیف حبس کرده بود. قاضی Judge دادگاه این پرونده را به عنوان یکی از بدترین پرونده‌های خشونت خانگی دسته بندی کرده است. 
شارلوت که در مورد تجربه وحشتناکش با ولز آنلاین صحبت کرده گفته که مجبور بوده قضای حاجتش را در لیوان انجام دهد و یک بار هم اقدام به خودکشی Suicide کرده بود. 
یکی از بدترین نکات این پرونده این است که پلیس Police بارها فرصت داشته ماه‌ها شکنجه شارلوت را قبل از اینکه او خودش فرار Escapeکند متوقف کند. آنها بارها بعد از دریافت تماس‌هایی از همسایه‌ها به آپارتمانی که شارلوت در آن حبس بود سر زده بودند ولی نه متوجه وضعیت وحشتناک شارلوت شده و نه نامزدش را دستگیر کرده بودند. پلیس ولز جنوبی در این رابطه عذرخواهی کرده است. 
پلیس در مورد پروسه 12 ماهه سرزدن‌هایش به خانه شارلوت گزارشی منتشر کرده است. آنها بارها با دریافت گزارش‌های مختلف آنجا رفته بودند ولی متوجه اوضاع و اشاره‌های غیر مستقیم شارلوت وحشت زده در مورد وضعیتش نشده بودند. 
یک شب وقتی شارلوت با اشاره‌هایی می‌خواست به ماموران سرنخ بدهد وقتی آنها متوجه نشدند و آنجا را ترک کردند نامزد شارلوت به او گفت یا باید وایتکس بخورد یا سرش را داخل یک کیف بگذارد و کل شب آنطور بماند. شارلوت از او خواست تا در عوض او را به قتل Murderبرساند. مرد دیوانه دست‌های شارلوت را زیر کاناپه گذاشت و شروع به پریدن روی شکم او کرد. 
شارلوت سرانجام روزی وقتی پلیس دوباره جلوی در خانه آمد خطر را پذیرفت و با آنها از خانه خارج شد. با اعترافات هولناک او توماس دستگیر و به 10 سال زندان Prison محکوم شد.خواندنی های رکنا را در اینستاگرام دنبال کنید 

rbp_mai_221217charlie4888JPG

rbp_mai_221217charlie4891JPG

rbp_mai_221217charlie4893AJPG

آیا این خبر مفید بود؟