ساعت 10 دقیقه بامداد دیروز یک‌شنبه بیستم‌خردادماه مأموران کلانتری‌140 باغ فیض قتل Murder مرد میانسالی را به بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران اطلاع دادند. مأمور کلانتری اعلام کرد: مرد میانسالی در داخل پذیرایی خانه‌اش که طبقه دوم آپارتمان Apartment مسکونی هشت‌واحدی است با ضربات چاقوی فرد یا افراد ناشناسی به قتل رسیده است. با اعلام این خبر بازپرس دادسرای امور جنایی همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه Incident در خیابان هجرت حوالی پیامبر مرکزی در غرب تهران شد. تیم جنایی در داخل اتاق نشیمن با جسد خونین مرد 47‌ساله‌ای به نام محمود روبه‌رو شدند که با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود.

نخستین بررسی‌ها حکایت از این داشت مقتول هنگام حادثه از سوی فرد یا افرادی غافلگیر شده و پس از زخمی شدن تلاش کرده خودش را به در ورودی آپارتمان برساند و از همسایه‌ها درخواست کمک کند. پزشکی قانونی در معاینات اولیه اعلام کرد محمود با هفت‌ضربه چاقو که سه‌ضربه به کمر و چهار ضربه دیگر به سینه و شکم اصابت کرده بین 6 تا 10‌ساعت قبل به قتل رسیده است. همچنین مأموران در بررسی محل حادثه با بهم‌ریختگی وسایل خانه مقتول روبه‌رو شدند که نشان می‌داد قاتل The Murderer یا قاتلان پس از قتل در جست‌وجوی شی یا اشیایی داخل خانه بوده‌اند.

تیم جنایی در تحقیقات میدانی دریافتند مقتول از کارکنان خدماتی بیمارستانی در غرب تهران بود که به صورت مجردی در خانه‌اش زندگی می‌کرده‌است.

مردی که قتل مرد تنها را به مأموران خبر داده بود در تحقیقات گفت: محمود از بستگان نزدیک من است. او مدتی قبل این آپارتمان را اجاره کرد و تنهایی زندگی می‌کرد. خانواده او در شهرستان زندگی می‌کنند و او هر چند وقت یکبار به شهرستان رفت و آمد دارد. محمود روز پنج‌شنبه در محل کارش حاضر می‌شود و تا پایان وقت اداری کار می‌کند و بعد به خانه‌اش بر می‌گردد، اما روز شنبه به محل کارش مراجعه نمی‌کند. سرپرست خدمات بیمارستان تا عصر منتظر محمود بوده اما وقتی خبری از او نمی‌شود با تلفن همراه و تلفن خانه او تماس می‌گیرد، اما هیچ کسی تلفن‌ها را جواب نمی‌دهد به همین دلیل سرپرست خدمات بیمارستان نگران می‌شود و موضوع را به خانواده وی در شهرستان خبر می‌دهد. در چنین شرایطی خانواده محمود با من تماس گرفتند و خواستند به محل زندگی محمود بروم و از او خبری بیابم. وی در پایان گفت: ساعتی قبل به در خانه او آمدم، اما هر چقدر زنگ خانه‌اش را نواختم کسی در را باز نکرد تا اینکه نگرانی‌ام بیشتر شد و با کمک همسایه کلید‌سازی را آوردیم و قفل در خانه‌اش را باز کردیم. وقتی وارد خانه شدیم با صحنه هولناکی روبه‌رو شدیم و بلافاصله موضوع را به مأموران پلیس خبر دادیم.

همسایه‌های مقتول هم در تحقیقات پلیسی اعلام کردند که قبل و بعد از حادثه متوجه مورد مشکوکی نشده‌اند و صدای درگیری نیز به گوش آنها نرسیده است.

در ادامه جسد مقتول برای انجام آزمایش‌های لازم به دستور بازپرس جنایی به پزشکی قانونی فرستاده شد. مأموران در تلاشند تا عامل یاعاملان قتل مرد خدماتی را شناسایی و زوایایی پنهان این حادثه را بر ملا کنند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

پیشنهاد استاد بی حیای دانشگاه مشهد به دختر دانشجوی عراقی

اعدام قاتل ندای 6 ساله مشهدی در ملاعام + عکس

دخترهای مجرد مراقب باشید! / هشدار جدی

سناریوی دختر بی حیا برا ی خواستگارش در بیابان های اراک

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

گفتگو با مرضیه / بعد از سوختن چهره ام عشقم را از دست ندادم! + عکس تاثیرگذار

روی خط کمک / نانوایی که دختر بچه را پشت کیسه های آرد برد!

وحشتناک ترین حادثه برای یک فوتبالیست هنگام شوت زدن + فیلم

دادگاه تهران زن دیوانه را به خاطر قتل وحشتناک شوهرش محاکمه کرد + عکس

انتقام خجالت‌آور پیک موتوری از زن متاهل تهرانی

نقشه راننده شیطان صفت برای خانم معلم جوان در شمال تهران + عکس

قتل یک زن در بهشت زهرای تهران / حمیرا راز تخلی را نمی دانست! + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟