رکنا: پسر جوان برای گرفتن جواب مثبت اجباری از دختر مورد علاقه اش او را در دانشکده هنر با ضربات چاقو به یک قدمی مرگ کشاند.

به گزارش خبرنگار گروه حوادث Accidents رکنا، 4 آذر ماه سال ۹۵ به پلیس Police تهران خبر رسید پسر جوانی در دانشکده هنر Art در حوالی میدان فلسطین به یک دختر دانشجو حمله کرده و او را به شدت مجروح کرده است.

دختر ۲۲ ساله به نام سحر به بیمارستان منتقل شد و تحت چندین عمل جراحی قرار گرفت. در بررسی‌ها مشخص شد سحر از مدتی قبل با پسر ۲۵ ساله به نام ارشیا در ارتباط بود و به او قول و قرار ازدواج گذاشته بود. اما مدتی بود رابطه آنها به هم خورده و سحر به خواستگاری ارشیا پاسخ منفی داده بود. با افشای این ماجرا ارشیا که بعد از حمله خونین گریخته بود بازداشت شد. پسر عاشق پیشه به زخمی کردن دختر مورد علاقه اش اعتراف کرد.

بعد از چند روز و در حالی که سحر بهبودی نسبی یافته بود از ارشیا شکایت کرد.

به این ترتیب این پسر در شعبه سوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و با توجه به میران جراحت ها به زندان Prison و پرداخت نصف دیه محکوم شد. اما این حکم در دیوان عالی کشور تأیید نشد. به این ترتیب ارشیا دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی Judge اصغر عبداللهی و با حضور یک مستشار پای میز محاکمه ایستاد. در این جلسه که سحر حضور نداشت و وکیل وی روبروی قضات ایستاد و گفت: متهم پس از تعقیب موکلم وی را در دانشگاه مورد حمله قرار داد و او را با ضربات متعدد چاقو مجروح کرد. موکلم حالا بعد از انجام چندین عمل جراحی هنوز با مشکلات زیادی روبه رو است و حتی جرات ندارد بار دیگر با ارشیا روبه‌رو شود. از این رو از طرف سحر برای متهم اشد مجازات می خواهم.

سپس متهم روبه‌روی قضات ایستاد و گفت :مدتی بود با سحر آشنا شده بودم . من به او علاقمند بودم به همین خاطر به خواستگاری اش رفتم اما پدرش جواب منفی داد. من که از شنیدن پاسخ منفی شوکه شده بودم چند بار با سحر تماس گرفتم .اما او جواب تلفن هایم را نمی داد. من احساس می کردم سحر زندگی ام را به بازی گرفته است .به همین خاطر یک روز دنبال او رفتم و سحر را تا نزدیکی دانشگاه تعقیب کردم. چند بار خواستم تا با او صحبت کنم اما او به سرعت وارد دانشگاه شد. من هم که کنترل اعصابم را از دست داده بودم دنبال او به حیاط دانشگاه رفتم و با چاقو چند ضربه به او زدم.

وی در حالی که سرش را پایین انداخته بود ادامه داد: من واقعا عاشق سحر بودم و قصد کشتن Killing او را نداشتم. فقط میخواستم با تهدید کاری کنم تا راضی به ازدواج با من شود .

بنا به این گزارش، در پایان دفاعیات این متهم هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

گلشیفته فراهانی، اصغر فرهادی را مسخره کرد + عکس

شش دانش‌آموز در مدرسه دچار حمله و غش ناگهانی ‌شدند/ دلیل؟ جن‌زدگی! + فیلم

فاطمه در خانه تنها بود که 3 مرد با لباس پلیس وارد شدند

نقش 3 زن در قتل پسر تهرانی چه بود؟

دخترجوان بخاطر لباس ناجورش کشته شد+ عکس

خبرنگار زن جلوی دوربین زنده تلویزیون بیهوش شد +فیلم

پیدا شدن گاوصندوق پر از گنج در باغچه حیاط زوج جوان + عکس

این دختر 8 ماهه با گاز اشک آور خفه شد! + عکس وداع تلخ مادر با لیلا

عجیب ترین عکس از شجاعت خانم بازیگر در جشنواره کن + تصویر

صحنه سیلی خوردن مامور قوی هیکل شهرداری از پلیس ارشد تهران + فیلم

این گرگ زخمی در ساوجبلاغ خیلی خوش شانس بود +عکس های جالب

عکس جسد این شهید دنیا را تکان داد +تصاویر

با قهر از شوهرم با محسن دوستی پنهانی برقرار کردم

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها