کدخبر: 380550 ارسال پرینت 14474

حوادث رکنا: رفتارهای بی شرمانه و زشت پسر 21 ساله ام آن قدر زجرآور و غیرقابل تحمل است که حتی زن 55 ساله او نیز حاضر نمی شود دیگر با او زندگی کند چرا که ...

زن 47 ساله ای که به همراه دختر نوجوانش وارد کلانتری شده بود تا راهی قانونی برای رهایی از شر پسر 21 ساله اش بیابد، در حالی که رازهای هولناکی را از گذشته های نه چندان دور فاش می کرد به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری سپاد مشهد گفت: 22 سال قبل زمانی که 25 ساله بودم با جوانی به نام «جمشید» آشنا شدم. من تا کلاس پنجم ابتدایی درس خوانده بودم بنابراین نمی توانستم با افراد تحصیل کرده یا کسانی که موقعیت اجتماعی خوبی داشتند، ازدواج کنم. آن زمان با خودم فکر می کردم اگر با جمشید ارتباط داشته باشم در نهایت با هم ازدواج خواهیم کرد چرا که او نیز تحصیلاتی نداشت و کارگر ساده ای بود که از شهرستان به مشهد آمده و خانه مجردی اجاره کرده بود. درحالی که به طور پنهانی و غیررسمی به عقد جمشید درآمده بودم، روزی همسرم به دلایل نامعلومی مرا رها کرد به طوری که دیگر هیچ گاه او را پیدا نکردم. 
در این شرایط بود که فهمیدم باردار هستم و به ناچار ماجرای ازدواج پنهانی ام را به خانواده جمشید اطلاع دادم ولی آن ها که از موضوع خبر نداشتند، همه چیز را انکار کردند. آبرویم در معرض خطر بود که تصمیم گرفتم جنین را سقط کنم به همین دلیل راز ازدواج مخفیانه ام را برای خواهر بزرگ ترم بازگو کردم. او که سال ها از ازدواجش می گذشت و باردار نشده بود از من خواست فرزندم را به دنیا بیاورم و به او بسپارم. خلاصه به هر سختی بود و با یک نقشه پنهانی فرزندم را به دنیا آوردم و خواهرم به نام خودش برای او شناسنامه گرفت.
ماه ها گذشت و من هم با فرد خلافکاری ازدواج کردم و صاحب دو فرزند شدم. همسرم برای گذران زندگی مواد مخدر Drugs می فروخت من هم برای آن که دوباره سرگردان نشوم به ناچار سکوت می کردم تا این که 10 سال قبل روزی ماموران انتظامی همسرم را دستگیر کردند.

به خاطر کشف مقداری مواد مخدر صنعتی او به زندان Prison طولانی مدت محکوم شد که هنوز هم مدت محکومیتش به پایان نرسیده است. از آن روز به بعد درحالی سرپرستی دو فرزند خردسالم را به عهده گرفتم که «صمد» نیز نزد خواهرم بزرگ شده و به سن نوجوانی رسیده بود ولی او روحیه پرخاشگرانه ای داشت به طوری که با آزار و اذیت‌هایش آسایش و آرامش را از زندگی خواهرم سلب کرده بود.
در همین روزها صمد که از ازدواج من با جمشید باخبر شده بود، نزد خانواده او در شهرستان رفت و در آن جا با زن 53 ساله ای نیز ازدواج کرد. روزها به همین ترتیب سپری می شد تا این که حدود دو سال قبل دوباره صمد نزد من بازگشت و چون همسرم در زندان بود فکر می کردم می توانم او را به درستی تربیت کنم چرا که همسر 55 ساله اش او را طرد کرده بود و اعتقاد داشت که صمد به خاطر ثروتش با او ازدواج کرده است. با وجود این، به او پناه دادم تا این که حدود یک ماه قبل دختر نوجوانم از خانه گریخت. 
وقتی یک هفته بعد او را در منزل یکی از دوستانش پیدا کردم با نگرانی از رفتارهای زشت و کتک کاری های صمد سخن گفت که با شنیدن این حرف ها نگران شدم. از سوی دیگر وقتی برخی فیلم های مستهجن و زننده را در گوشی تلفن همراه صمد مشاهده کردم او مرا نیز به باد ناسزا گرفت و کتک زد. حالا هم ...

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

گلشیفته فراهانی، اصغر فرهادی را مسخره کرد + عکس

پسر عاشق پیشه از حمله خونین به دختر دانشجو در دانشگاه هنر تهران گفت

شش دانش‌آموز در مدرسه دچار حمله و غش ناگهانی ‌شدند/ دلیل؟ جن‌زدگی! + فیلم

فاطمه در خانه تنها بود که 3 مرد با لباس پلیس وارد شدند

راز هولناک ناپدید شدن دختر 10 ساله که به خانه همسایه رفته بود + عکس

2 جوان ، سارای 15 ساله را زنده زنده دفن کردند! + عکس

اعدام علنی 2 کرکس در مشهد + عکس

لحظه حمله وحشتناک شیر گرسنه به گاو وحشی+ فیلم و عکس

هم خوانی گلاره عباسی با بازیگر مرد در یک کافی شاپ + فیلم

حامد دوست صمیمی ام را کشتم تا زنش را تصاحب کنم

با قهر از شوهرم با محسن دوستی پنهانی برقرار کردم

به خواهرم مشکوک بودم او را با یک گلوله راحت کردم! جوان کرجی محاکمه شد + عکس

گفتگو با گربه سیاه توریست های خارجی در خیابان ویلای تهران + فیلم و عکس

نسخه عجیب رمال برای تازه عروس تهرانی / روزبه 5 سال است که نتوانسته به او نزدیک شود + عکس

داماد کینه جو خانواده عروس را در کرمانشاه به گلوله بست

کشته شدن زن جوان در اعتراض به ایجاد معدن سنگ در ایذه

رهایی 10 کودک از شکنجه گاه مادر و ناپدری + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها