کدخبر: 380188 ارسال پرینت 8545

حوادث رکنا: مرگ مرموز پسر مسافر و زن جوان در دو سناریوی جداگانه ماموران پلیس آ را برای افشای راز این دو پرونده مرموز وارد عمل کرد.

ساعت‌14 روز یک‌شنبه 23 اردیبهشت‌ماه قاضی منافی‌آذر، بازپرس ویژه قتل Murder دادسرای امور جنایی تهران با تماس تلفنی مأموران کلانتری‌140 باغ فیض از مرگ مشکوک پسر جوانی با خبر و همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی راهی محل شد. تیم جنایی در محل حادثه Incident که طبقه سوم آپارتمان مسکونی بود با جسد پسر 21‌ساله‌ای به نام ایمان داخل اتاق خواب روبه‌رو شدند. پسر جوان در حالی که کابل برقی به دور گردنش پیچیده و نایلون بزرگی هم به روی سرش کشیده شده بود به طرز مرموزی به کام مرگ رفته بود.
بررسی‌ها نشان داد ایمان دو سال قبل از مشهد به تهران آمده و به صورت تنها در این آپارتمان زندگی می‌کرده است. همچنین مشخص شد وی در حال آماده‌سازی و تدارک برای سفر به فرانسه بوده که فوت می‌کند.

یکی از بستگان ایمان گفت: امروز مادر ایمان با من تماس گرفت و گفت چند روزی است پسرش به تلفن‌هایش جواب نمی‌دهد و نگرانش است. او از من خواست به محل زندگی ایمان بیایم و جویای احوالش شوم. ساعتی قبل به در آپارتمانش آمدم اما هر چقدر زنگ زدیم کسی در را باز نکرد به همین دلیل با پلیس تماس گرفتیم و بعد با کمک آتش‌نشانی در خانه‌اش را باز کردیم که با این صحنه روبه‌رو شدیم. معاینات پزشکی قانونی در محل حادثه نشان داد حداقل سه روز از مرگ پسر جوان گذشته است. همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه، جسد پسر جوان برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

مرگ مشکوک زن 19 ساله

حادثه دیگری که مأموران کلانتری‌116 مولوی به قاضی منافی‌آذر اطلاع دادند مرگ مشکوک زن 19‌ساله‌ای به نام پریسا بود که در خانه‌اش به طرز مرموزی به کام مرگ رفته بود. بررسی‌ها نشان داد همسر زن فوت شده وقتی ساعت 22:35‌ شامگاه از محل کارش به خانه بر می‌گردد با جسد بی‌جان همسرش در اتاق خواب روبه‌رو می‌شود و موضوع را به مأموران پلیس خبر می‌دهد. در حالی که بررسی‌ها حکایت از این داشت زن فوت شده از مدتی قبل با همسرش اختلاف داشته است، مأموران به دستور قاضی منافی آذر تحقیقات فنی خود را برای برملا کردن زوایای پنهان این حادثه آغاز کردند.

جسد زن جوان برای انجام آزمایش‌های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ به پزشکی قانونی فرستاده شد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فوری / 2 راننده از خدا بی خبر صبح امروز در مشهد اعدام شدند / در ملاعام اجرا شد + عکس

فوری/ جسد مومیایی پیدا شده در شهر ری قطعا رضاشاه است ! + جزییات ناگفته

حمام خون در مینی بوس دانش آموزان در خرم آباد +عکس

فوری / عامل شلیک وحشتناک در گلوبندک تهران کیست؟! / یک مرد کشته شد

ریحانه وقتی وارد خانه شد به جای مهمانی مسعود را تنها دید

تجاوز به سیمین جلوی چشمان سعید در پارک / در تهران رخ داد + عکس

مامور پلیس به زنی که برای شکایت از تجاوز نزدش رفته بود تجاوز کرد + عکس

ناگفته های تیراندازی خونین در عروسی شیرازی ها / 34 نفر به رگبار بسته شدند

پدری به سبک داعشی ها سر دختر 2 ساله اش را برید/ او لذت می برد + عکس

علی پروین چرا پنج شنبه دستگیر شد؟

قاتل دردادگاه بی پروا از خواهر زنش تعریف کرد!/ او مشکل اخلاقی داشت+عکس

عکس یادگاری خانواده داعشی قبل از عملیات انتحاری جمعی + عکس

دزد بی رحم به التماس های دختر جوان توجه نکرد/ این مرد امروز اعدام شد+عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها