کدخبر: 379900 ارسال پرینت 3060

رکنا: پسر جوان که در ماجرای اسیدپاشی چشم راستش کور شده بود با دریافت دیه رضایت داد.

رسیدگی به این پرونده از ساعت 7:30 دقیقه عصر 21 تیر سال گذشته و به‌دنبال اعلام خبر یک اسیدپاشی در خیابان استاد معین تهران از سوی مأموران کلانتری 118 به بازپرس جنایی آغاز شد.

در بررسی‌های اولیه مشخص شد که سه پسر عمو با دایی و خواهرزاده‌ای درگیر شده و یکی از پسرعموها مورد اسیدپاشی قرار گرفته است. بدین ترتیب به دستور بازپرس محسن مدیر روستا متهمان دستگیر شدند.

فرهاد- یکی از متهمان دستگیر شده در تحقیقات گفت: من دانشجوی رشته تربیت‌بدنی یکی از دانشگاه‌های اطراف تهران هستم. در دانشگاه با دختری به‌نام نگار آشنا شدم، نگار هم رشته‌ای من بود و حدود یک سال با او دوست بودم اما به این خاطر که در درس‌هایم عقب ماندم و به همه کارهایم لطمه وارد شده بود، تصمیم گرفتم ارتباطم با نگار را قطع کنم. روز حادثه Incident خواهرم اسباب کشی داشت و چند ظرف شوینده برای خواهرم خریده بودم. با خواهرزاده‌ام بهروز راهی خانه خواهرم بودم که نگار با من تماس گرفت. او از من خواست به محل قراری که گفته بود بروم.

او ادامه داد: با خواهرزاده‌ام به خیابان استاد معین رفتیم و در این میان من برای خرید آب معدنی به مغازه رفتم. بعد از دقایقی دو نفر از روی پل Bridge به سمت من آمده و با من دست به یقه شدند، یکی از آنها گاز اشک‌آور به من زد دیگری نیز با خود چاقو به همراه داشت، سپس نفر سومی نیز به آنها اضافه شد و هر سه نفر به سمتم حمله‌ور شدند. در همین هنگام خواهرزاده‌ام به طرف ماشین رفت و برای دفاع از خودمان ظرف مواد شوینده را از داخل ماشین برداشت و به سمت سه پسر جوان پاشید.

در ادامه تحقیقات بهروز به‌عنوان عامل اصلی اسیدپاشی شناسایی شد این درحالی بود که پسر جوان که مورد اسیدپاشی قرار گرفته بود از ناحیه چشم کور شد.

درادامه تحقیقات قربانی این اسیدپاشی به شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران رفت و به شرط دریافت دیه از قصاص عامل این اسیدپاشی گذشت کرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

علی پروین چرا پنج شنبه دستگیر شد؟

قاتل دردادگاه بی پروا از خواهر زنش تعریف کرد!/ او مشکل اخلاقی داشت+عکس

عکس یادگاری خانواده داعشی قبل از عملیات انتحاری جمعی + عکس

دزد بی رحم به التماس های دختر جوان توجه نکرد/ این مرد امروز اعدام شد+عکس

دردسر ماساژ تایلندی برای تازه داماد مشهدی

مومیایی جنجالی شهر ری 2 بار دفن شد!

دستگیری راننده 9 ساله گیلانی

نوشین را می شناسید او به دنبال پدر و مادر ش می گردد + فیلم و عکس

بیوه سیاه شوهرش را کشت و گوشت جسد مرد همسایه را به اهالی محله خوراند + عکس

ناگفته های مادر سلاله کوچولو برای مجازات قاتل دخترش + عکس

این مرد زنش را کشت و با عجیب‌ترین وسایل ممکن دفن کرد+ عکس

پسر 12 ساله به خاطر لمس چاقو قاتل سریالی شد! +عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها