کدخبر: 379891 ارسال پرینت 646

رکنا: پسر جوانی که به هواخواهی دایی‌اش در درگیری با پاشیدن مایع اسیدی پسر دیگری را از ناحیه چشم کور کرده بود با پرداخت دیه موفق به گرفتن رضایت شد.

رسیدگی به این پرونده از ساعت19:30شامگاه بیست و‌یکم تیر‌سال قبل همزمان با حادثه Incident اسید‌پاشی به صورت دو پسر عمو در دستور کار مأموران پلیس پایتخت قرار گرفت.

مأموران کلانتری 118 ستارخان در محل حادثه که حوالی خیابان استاد معین بود، دریافتند لحظاتی قبل بین سه پسر عمو با دو نفر دیگر که دایی و خواهر‌زاده هستند درگیری رخ داده است که در جریان آن دو نفر از پسر عموها از سوی دایی و خواهر‌زاده هدف اسیدپاشی قرار گرفته‌اند و پس از آن دو متهم با خودروی پرایدی از محل گریخته‌اند. با اعلام این حادثه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به دستور قاضی مدیر روستا، بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی تهران برای شناسایی عاملان اسیدپاشی وارد عمل شدند. در حالی که یکی از مصدومان یکی از چشمانش را در این حادثه از دست داده بود دو متهم خودشان را به پلیس معرفی کردند و با اظهار پشیمانی به جرم Crime خود اقرار کردند.

فرهاد 19‌ساله در بازجویی‌ها گفت: من دانشجوی رشته تربیت بدنی هستم و همراه خواهر‌زاده‌ام بهروز در فرودگاه کار می‌کنیم. مدتی قبل در دانشگاهی با یکی از همکلاسی‌هایم به نام شهره آشنا شدم‌. ما با هم ارتباط داشتیم تا اینکه تصمیم گرفتم ارتباطم را قطع کنم تا به درس و زندگی‌ام لطمه وارد نشود. روز حادثه مادرم را به خانه خواهرم بردم و تا در اسباب‌کشی به خواهرم کمک کند و خودم نیز با خودروی پرایدم به دنبال بهروز رفتم تا او را هم برای کمک به خانه خواهرم ببرم. من در میان راه سه ظرف مواد شوینده برای تمیز کردن خانه خواهرم خریدم و همراه بهروز به طرف میدان المپیک به راه افتادیم که شهره با من تماس گرفت و گفت می‌خواهد برای آخرین بار مرا ببیند. در حوالی خیابان استاد معین توقف کردم و منتظر شهره بودیم. من برای خرید آب معدنی به سوپرمارکتی رفته بودم که مردی با تلفن همراهم تماس گرفته بود بهروز هم جواب داده بود. او گفته بود که چرا مزاحم دختر خاله‌اش شهره شده‌ایم و بهروز هم پس از مشاجره لفظی آدرس ما را به او داده بود. لحظاتی بعد سه پسر جوان به محل آمدند و با ما درگیر شدند. آنها با لوله پلیکا و چاقو به ما حمله کردند که بهروز هم برای دفاع از خودش مایع ظرف مواد شوینده را به طرف دو نفر از آنها پاشید و بعد دو نفری فرار Escape کردیم. بهروز هم در بازجویی‌ها با اظهار پشیمانی حرف‌های دایی‌اش را تأیید کرد و گفت می‌خواسته از خودش دفاع کند و قصد آسیب زدن به پسر عمو‌ها را نداشته است.

در حالی که تحقیقات از متهمان ادامه داشت پسر جوانی که در این حادثه یکی از چشمانش را از دست داده بود به دادسرای امور جنایی آمد و رضایت‌نامه کتبی خود را به بازپرس پرونده ارائه داد. بدین ترتیب پسر اسیدپاش با پرداخت دیه از قصاص چشم رهایی یافت.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

زن جوان مچ شوهرش در فرودگاه گرفت / این مرد با یک زن دیگر قصد سفر به خارج را داشت + فیلم

ناگفته های تلخ دختر 14 ساله تهرانی از زندانی بودن در چنگال 5 پسر جوان بی رحم در باغ

نمایش آزار و مرگ جنجالی یک زن توسط 2 سرباز مرزی + عکس

مادر به رفتار شوهر و دخترش شک کرد و گلوی دخترش را برید + عکس

مادر نسیم بعد ازدواج او را وارد بازی خبیثانه ای کرد / شرط پدرناتنی چه بود؟ + عکس

قاتلی که جسد دخترتهرانی را تیکه تیکه کرد : روی هیتلر را سفید کردم! + فیلم گفتگو

تجاوز یک مرد به دختر 19 ساله اش / این دختر خودکشی کرد + عکس

مردی سر دختر 17 ساله اش را برید + عکس

2 دختر مسافر هواپیمای قشم دستگیر شدند / آنها جلوی هواپیما در باند فروگاه قشم خوابیدند

خواستگاری مهرداد خلبان ایرانی از یک دختر در آسمان فیلیپین + فیلم

قبل ازعروسی ماجرای صمیمی بودن عروس خانم بایک بازیگرمرد لو رفت+عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها