کدخبر: 379631 ارسال پرینت 10118

رکنا: زنی که شوهرش را با تزریق دوز بالای هروئین کشته است ممکن است 9 نفر دیگر را هم به قتل رسانده باشد. او همچنین مرد همسایه را که با هم رابطه پنهانی داشتند به قتل رسانده و گوشت بدن او را در مهمانی کباب به همسایه‌ها خورانده بود.

به گزارش گروه ترجمه رکنا، کلی ام کوشران 34 ساله اهل ایندیانا ماه قبل بعد از کشتن Killingهمسرش جیسون با تزریق دوز بالای هروئین و خفه کردن با بالش به 65 سال زندان Prison محکوم شده بود. او به جرم Crime به قتل Murder رساندن کریس رگان، مردی که با او رابطه پنهانی داشت نیز به حبس ابد محکوم شده است. حال مستندی که در مورد او ساخته شده است ادعا می‌کند که این زن ممکن است قاتل The Murderer 9 نفر دیگر هم باشد. خانواده او در این مستند می‌گویند او این 9 نفر را به قتل رسانده و جسدشان را پنهانی دفن کرده است. دوستان و خانواده او همچنین ادعا می‌کنند که کلی بعد از به قتل رساندن کریس رگان گوشت او را به صورت کباب در یک مهمانی Party به همسایه‌های از همه جا بی‌خبر سرو کرده است. 
کوشران اعتراف کرده بود که او و شوهرش کریس رگان را به خانه‌شان کشانده و به ضرب گلوله کشته بودند. به گفته او آنها عهد بسته بودند که هر کسی را که در زندگی مشترکشان دخالت کند "از بین ببرند." ولی کلی کوشران بعد از قتل کریس از شوهرش خیلی عصبانی بوده و او را هم برای انتقام از این مرگ با تزریق دوز بالایی از هروئین به قتل می‌رساند. 
مامور پلیسی که از کوشران اعتراف گرفت از زبان او شنیده است که گفته دوستان زیادی در ایالت‌های غرب میانه در زیر خاک دارد. ممکن است برای پیدا کردن بقایای این افراد و انجام تحقیقات بیشتر جستجوی گسترده‌ای صورت بگیرد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

پدری به سبک داعشی ها سر دختر 2 ساله اش را برید/ او لذت می برد + عکس

علی پروین چرا پنج شنبه دستگیر شد؟

قاتل دردادگاه بی پروا از خواهر زنش تعریف کرد!/ او مشکل اخلاقی داشت+عکس

عکس یادگاری خانواده داعشی قبل از عملیات انتحاری جمعی + عکس

دزد بی رحم به التماس های دختر جوان توجه نکرد/ این مرد امروز اعدام شد+عکس

دردسر ماساژ تایلندی برای تازه داماد مشهدی

این مرد در مجالس روضه خوانی زنانه چه نقشه ای داشت؟ + جزییات

مومیایی جنجالی شهر ری 2 بار دفن شد!

دستگیری راننده 9 ساله گیلانی

نوشین را می شناسید او به دنبال پدر و مادر ش می گردد + فیلم و عکس

ناگفته های مادر سلاله کوچولو برای مجازات قاتل دخترش + عکس

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها