به گزارش رکنا، وی در آخرین سناریوی خود از سوی ششمین همسرش دستش رو و همه نقشه هایش نقش بر آب شد. زن فریب خورده که به شدت از دست همسرکلاهبردارش عصبانی و سرخورده شده بود به تشریح ماجرا پرداخت و گفت: زمانی که همسرم به خواستگاری ام آمد خودش را تاجری معرفی کرد که در شهرهای مختلف به سرمایه گذاری اقدام کرده است.

وی ادامه داد: او با چرب زبانی خانواده ام و مرا فریب داد تا راضی به این وصلت شویم. روزهای اول از این که یک همسر ثروتمند دارم خوشحال بودم و بین فامیل فخر می فروختم . این ماجرا برای مدتی ادامه داشت تا این که همسرم از پدرم خواست که در پروژه های او سرمایه گذاری کند. پدرم بی چون و چرا به خاطر اعتمادی که به او داشت مقدار زیادی پول در اختیارش گذاشت. بعد از این ماجرا هر‌بار که از همسرم در مورد پروژه مد نظرش سوال می‌کردم که در کدام شهر و در چه مرحله ای قرار دارد او با ترفندهای مختلف از جواب دادن به سوالم طفره می رفت. کم‌کم به رفتار و گفته هایش شک کردم چرا که حتی نام و نشانی هم از محل زندگی خانواده همسرم نداشتم و او اصلا صحبتی از آن ها به میان نمی آورد. از تناقض گویی های همسرم یقین پیدا کردم که او چیزی را از ما پنهان می کند برای همین مدتی او را مخفیانه زیر نظر گرفتم تا این که پی به دروغ های او بردم.

متوجه شدم همسرم با نام و نشان مستعار بین شهرها در رفت و آمد بوده است و او اصلا تاجر نبوده و نیست . با تحقیق بیشتر روشن شد او با جا زدن خودش به عنوان تاجر قبل از من نیز با چند دختر دیگر ازدواج و به بهانه سرمایه گذاری از خانواده آن ها هم کلاهبرداری کرده است . همسرم بعد از مطلع شدن از لو رفتن سابقه اش از سوی من و خانواده ام متواری شد .حالا به دادگاه خانواده آمده ام تا بعد از درخواست طلاق از دست همسرکلاهبردار و شیادم شکایت کنم تا دخترهای ساده لوح دیگری مثل من قربانی این روباه حیله گر نشوند و آینده شان نابود نشود.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

2 دختر مسافر هواپیمای قشم دستگیر شدند / آنها جلوی هواپیما در باند فروگاه قشم خوابیدند

خواستگاری مهرداد خلبان ایرانی از یک دختر در آسمان فیلیپین + فیلم

مردی سر دختر 17 ساله اش را برید + عکس

مرگ شرور معروف یافت‌آباد با شلیک پلیس

ورود دادستان آبادان به ماجرای قیچی شدن موی دانش آموز دختر + تصویر

حال این روزهای خانواده «آتنا» و قاتلش / گفتگو با پدر آتنا + عکس

امیر علی 7 ساله را ندیده اید / او شامگاه پنجشنبه ناپدید شده است + عکس

قبل ازعروسی ماجرای صمیمی بودن عروس خانم بایک بازیگرمرد لو رفت+عکس

مرگ مشکوک پسر جوان تهرانی با شلیک گلوله در حمام خانه‌شان

اعدام زن فریبکار/ این زن دختر جوان را به خلوتگاه شوهرش در گاندی تهران برد+جزئیات

قتل داماد توسط عروس و مادرش / یک مرد غریبه نیز دستگیر شد + عکس

راز دختر جوان در پاتوق مرد مجرد / در دادگاه تهران چه گذشت؟

این دو مرد تبهکار را می شناسید / اطلاعیه پلیس تهران

آیا این خبر مفید بود؟