کدخبر: 379611 ارسال پرینت 12964

رکنا: پرایدسواران با شلیک گلوله از سلاح کلاشینکف، سرنشینان یک دستگاه پژو 405 را در مشهد به شیوه گانگسترهای هالیوودی به رگبار بستند و از محل گریختند.

حجم ویدیو: 6.09M | مدت زمان ویدیو: 00:00:56

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، حدود ساعت 12 ظهر روز گذشته، پژو 405 سفید رنگی که دو سرنشین داشت، در حاشیه لاین دوربرگردان ضلع شمالی میدان تلویزیون مشهد توقف کرد.

هنوز مدت کوتاهی از توقف این خودرو در محل مذکور نگذشته بود که ناگهان پراید تیره رنگی وارد میدان شد و در نزدیکی پژو ایستاد. در این هنگام سرنشین پراید درحالی که اسلحه کلاشینکف جنگی را در دست می فشرد، بی محابا ازخودرو پیاده شد و به سمت سرنشینان پژو رفت.

او لوله سلاح را در فاصله چند سانتی متری شیشه سمت شاگرد و درست مقابل گردن سرنشین جلوی خودرو گرفت و شلیک کرد. مهاجم جوان که با صدای وحشتناک شلیک از سلاح جنگی، رعب و وحشتی را در اطراف میدان تلویزیون (جمهوری اسلامی) به راه انداخته بود، بی رحمانه به سوی سرنشین و راننده پژو 405 شلیک می کرد به طوری که رانندگان عبوری وحشت زده و نگران پدال گاز را می فشردند تا از مهلکه جان سالم به در ببرند اما مهاجم مسلح که از فاصله بسیار نزدیک به شلیک های گانگستری خود به شیوه فیلم های هالیوودی ادامه می داد، در حالی پژو را آبکش کرد که برخی گلوله های شلیک شده به یکی دیگر از خودروهای عبوری اصابت کرد و راننده پژو 206 با ترس و لرز و وحشت زده ، خودرواش را به کناری کشید و ناباورانه به صحنه درگیری مسلحانه نگریست. لحظاتی بعد هنگامی که صدای هولناک شلیک ها خاموش شد و دو سرنشین پژو غرق در خون شدند،مهاجم جوان، دوباره سوار پراید شد و به همراه راننده که منتظر وی بود، از صحنه جنایت Crime مسلحانه با سرعت سرسام آوری گریختند. این درحالی بود که برخی از شاهدان عینی مدعی بودند مهاجم مسلح پس از شلیک های متعدد، دوباره خشاب اسلحه را عوض کرد و به شلیک های مرگبار خود ادامه داد.

با فرار Escape مهاجمان مسلح از صحنه قتل، زنگ تلفن پلیس Police 110 به صدا درآمد و خودروهای گشت انتظامی راهی میدان تلویزیون شدند. دقایقی بعد و با توجه به این که احتمال می رفت مهاجمان مسلح با انگیزه های «امنیتی» اقدام به شلیک کرده باشند، مراتب به قاضی Judge حسن حیدری (معاون سیاسی و امنیتی دادستان مرکز خراسان رضوی) اعلام شد و بدین ترتیب قاضی حیدری که در مسیر کلانتری احمد آباد بود، عازم محل درگیری شد. با توجه به اهمیت و حساسیت ماجرا با حضور سرهنگ رزمخواه (رئیس پلیس آگاهی خراسان رضوی) و سرهنگ آقا بیگی (رئیس پلیس مشهد) در محل وقوع جنایت، تحقیقات گسترده با دستورات معاون دادستان در این باره ادامه یافت.

دقایقی بعد با کشف یک قبضه سلاح وینچستر در پشت صندلی عقب خودروی مقتولان و شناسایی هویت آنان، مشخص شد که جنایت مسلحانه با انگیزه اختلافات قبلی رخ داده است به همین دلیل موضوع به قاضی ویژه قتل Murder عمد اطلاع داده شد و بررسی های قضایی به ریشه‌های جنایی گره خورد.

با ورود قاضی علی اکبر احمدی‌نژاد به صحنه حادثه Incident و با شناسایی هویت دو مقتول 37 و 39 ساله که «حسن – ق» و «حسین – م» نام داشتند، تحقیقات پلیسی و قضایی به شیوه های تخصصی و فنی ادامه یافت. به همین منظور گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی با نظارت مستقیم سرهنگ حمید رزمخواه، پی گیری‌های ویژه و رصدهای اطلاعاتی خود را آغاز کردند.

اجساد قربانیان این جنایت که آثار گلوله های متعدد بر سر و گردن، بازو و قفسه سینه آن ها نمایان بود، به دستور قاضی احمدی نژاد به پزشکی قانونی منتقل شد و بررسی‌ها برای شناسایی عاملان این جنایت هولناک ادامه یافت. معاون سیاسی و امنیتی دادستان مرکز خراسان رضوی روز گذشته گفت: تیراندازی مرگبار در میدان تلویزیون مشهد که به قتل دو جوان منجر شد، امنیتی نبود و بر اثر اختلاف و خصومت های قبلی رخ داده است. به همین دلیل نیز پرونده مذکور توسط بازپرس با تجربه ویژه قتل عمد در حال رسیدگی است.

قاضی علی اکبر احمدی نژاد (بازپرس ویژه قتل عمد) نیز با اشاره به این که تحقیقات گسترده ای درباره این جنایت آغاز شده است،گفت: پوکه های شلیک شده از سلاح کلاشینکف و دیگر آثار به جا مانده از مهاجمان مسلح جمع آوری شده است و کارشناسان سلاح نیز در حال بررسی موضوع هستند.

سیدخلیل سجادپور

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

قاتل دردادگاه بی پروا از خواهر زنش تعریف کرد!/ او مشکل اخلاقی داشت+عکس

دزد بی رحم به التماس های دختر جوان توجه نکرد/ این مرد امروز اعدام شد+عکس

دردسر ماساژ تایلندی برای تازه داماد مشهدی

سنگسار کودک 4 ساله به دستور مربی مهدکودک + عکس

مومیایی جنجالی شهر ری 2 بار دفن شد!

دستگیری راننده 9 ساله گیلانی

نوشین را می شناسید او به دنبال پدر و مادر ش می گردد + فیلم و عکس

بیوه سیاه شوهرش را کشت و گوشت جسد مرد همسایه را به اهالی محله خوراند + عکس

ناگفته های مادر سلاله کوچولو برای مجازات قاتل دخترش + عکس

این مرد زنش را کشت و با عجیب‌ترین وسایل ممکن دفن کرد+ عکس

پسر 12 ساله به خاطر لمس چاقو قاتل سریالی شد! +عکس

راز قتل نیمه شب در جاده هراز

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

  • ارملت 0 0

    بد

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها