کدخبر: 379347 ارسال پرینت 1811

حوادث رکنا: معمای تصادف مرگبار زن جوان، با افشای راز قتل و سناریوی راننده قاتل برای صحنه‌سازی فاش شد.

اوایل اسفند سال‌گذشته یکی از ماموران کلانتری 13 آبان با بازپرس سیدمحمود محمدی، کشیک قتل Murder دادسرای شهر ری تماس گرفت و او را در جریان کشف جسد زن ناشناسی در نزدیکی پل Bridge صنیع‌خانی قرارداد.

بازپرس جنایی همراه تیمی از ماموران اداره جرایم جنایی پلیس Police آگاهی برای بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند. بررسی‌های اولیه نشان می‌دادکه جسد متعلق به زن 30 ساله‌ای به نام پرستو است که در لاین سرعت افتاده و چند خودرو از روی او رد شده‌است. ماموران زمانی که اطراف جسد را نگاه کردند، متوجه شدند که او لباس بیرون از خانه به دست داشته اما مدارکی همراه نداشت که هویت را فاش کند. بررسی تیم پزشکی قانونی نشان می‌دادکه وی بر اثر اصابت ضربه چاقو به پهلوی سمت چپ بدن جان باخته است. همچنین آثار خراشیدگی در بدن او وجود داشت که حاکی از درگیری او با فردی بود. در جریان تحقیقات معلوم شد که او به قتل رسیده و عامل یا عاملان این جنایت Crime برای این‌که ردی از خود برجای نگذارند وی را از مکان دیگری به اطراف پل منتقل کرده اند تا خودروهابا جسد وی برخورد کنند و ماجرای مرگ او را تصادف Crash نشان دهند.

ماموران با دستور قضایی برای یافتن ردی از قاتل The Murderer اطراف محل حادثه Incident را جستجو کردند تا این‌که در فاصله نیم متری محل کشف جسد سپر متعلق به خودرویی را یافتند. همین سرنخ کافی بود که پلیس احتمال دهد راننده خودروی مورد نظر باید ارتباطی با این جنایت داشته باشد.

جسد زن جوان برای مشخص شدن هویتش به پزشکی قانونی منتقل شد. با تشکیل پرونده قضایی در شعبه چهارم بازپرسی دادسرای شهر ری، تحقیقات پلیسی برای دستگیری تنها مظنون پرونده و رازگشایی از معمای این پرونده آغاز شد.

چند روز از این ماجرا گذشته بود که مردی با حضور نزد بازپرس پرونده گفت: خواهرم برای انجام کاری از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت. ما در جست‌وجویش بودیم و زمانی که او را پیدا نکردیم ماجرای گم‌شدنش را به پلیس خبردادیم. هنوز چند روز از ماجرا نگذشته بوده که راننده یک تاکسی مقابل خانه‌مان آمد و کیفی که متعلق به خواهر م بود را به ما داد. آن مردمدعی بود که خواهرم مسافرش بوده وزمانی که او را در خیابانی پیاده کرده متوجه شده کیف او در خودرو جامانده و با مدارک داخل کیف خانه‌مان را یافته است. آن راننده از سرنوشت وی اظهار بی‌اطلاعی می‌کرد.

با این شکایت مشخص شد جسد زن، متعلق به خواهر این مرد است. با اطلاعاتی که شاکی از مرد راننده به بازپرس جنایی داد، با دستور قضایی ماموران تلاش برای یافتن این راننده را آغاز کردند تا این‌که با گذشت دو ماه از این ماجرا،راننده که تنها مظنون پرونده بود، چند روزپیش بازداشت شد.

او در بازجویی‌های اولیه مدعی بود که زن کشته شده را به‌عنوان مسافر سوار کرده و بعد از پیاده کردن وی متوجه جا ماندن کیف زن مسافر شده و با مدارک داخل آن خانه او را یافته و تحویل خانواده‌اش داده است. اما زمانی که ماموران خودروی او را مورد بررسی قرار دادند لکه‌های خون در آن کشف کردند. آنها لکه‌های خون را با گروه خونی مقتول مطابقت دادند که معلوم شد هردو گروه خونی یکی بوده و متعلق به زن کشته شده است.

تحقیقات از او ادامه داشت تا این‌که متهم 37 ساله به افسر تحقیق گفت: زن جوان برای فروش کالایی نزدم آمد. بر سر قیمت کالا با هم درگیر شدیم که باعث زخمی شدن او در خودرو شد. بعد او از من خواست خودرو را در کنار جاده متوقف کنم که به محض توقف، او پیاده شد. کیفش در خودرو جاماند. من گوشی‌اش را شکستم تا کسی متوجه نشود من با او تماس داشته‌ام. کیف را به خانواده‌اش رساندم و بعد که به محل حادثه بازگشتم دیدم که او با خودروهای دیگر هنگام عبور از جاده تصادف کرده و فوت شده و من از ترس از محل دور شدم.

در حالی متهم این ادعا را مطرح کرده که شواهد نشان می‌دهد این زن به‌دست او به قتل رسیده است و عامل جنایت برای فرار Escape از مجازات با صحنه‌سازی می‌خواهد مرگ او را تصادف جلوه دهد. تحقیقات از این مرد برای رازگشایی از این جنایت ادامه دارد.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

تجاوز راننده تاکسی به زن جوان در اتوبان / مسافر نیمه شب او بودم!+عکس

تجاوز خشونت آمیز مرد شیطان صفت به سه دختر 17 ساله + عکس

راز سقوط هواپیمای دختر ثروتمند ترکیه ای در ایران / خلبان پرواز کجاست؟!+ عکس

مرد 22 ساله وقتی از زندان مشهد آزاد شد، زنش با مرد دیگری زندگی می کرد + عکس

دردسر ازدواج پسر دانشجوی ایرانی با دختر افغان!

اولین عکس از محل برخورد شهاب‌سنگ در قائمشهر

بلایی که روزهای بارانی بر سر دخترها آمد+ عکس

محاکمه دانشجوی ارشد انرژی هسته ای به خاطر قتل در کرج + عکس

قیچی کردن موی دختر دبستانی در یک مدرسه آبادان / معاون پرورشی اخراج شد

دستگیری هانیه و خواهرش به خاطر اسید پاشی به یک دختر تهرانی

خودکشی هولناک دختر دانشجو / این دختر زیبا در دام یک مرد بود! + عکس

بروس لی بعد از ازدواج با 2 زن مشهور هم رفت و آمد پنهانی داشت +عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها