واکنش مدیر آموزش و پرورش استان خوزستان به خبر منتشر شده در رکنا

کدخبر: 379210 ارسال پرینت 18358

حوادث رکنا: مدیر آموزش و پرورش استان خوزستان از برخورد با معاون پرورشی که موهای دختر دبستانی را با قیچی کوتاه کرد خبر داد و گفت: معاون پرورشی از ادامه فعالیت در مدرسه منع شده است.

به گزارش گروه حوادث رکنا، روز 16 اردیبهشت ماه امسال دختر کلاس ششم ابتدایی در مدرسه گلستان آبادان بود که ناگهان خانم معاون مدرسه با قیچی موهای نرگس را کوتاه می کند و دلیل این کار را مرد بودن ناظم مدرسه عنوان می کند و دختر مدرسه ای می گوید موهای تو باعث تحریک شدن ناظم مدرسه می شود.

دختر دانش آموز که سابقه بیماری آسم دارد پس از این اتفاق و بخاطر تحقیر شدن در برابر دیگر همکلاسی هایش دچار آسم شدید عصبی شده و به یکی از بیمارستان های آبادان بیمارستان منتقل می شود.

بدین ترتیب خانواده نرگس با اطلاع از این اقدام خانم معاون مدرسه از وی اعلام شکایت می کنند که دکتر عزیزالله شهبازی فرماندار ویژه و معاون استاندار خوزستان با اعلام این خبر دستور ویژه برای رسیدگی به پرونده را اعلام کرده است.

این موضوع به محض اطلاع از سوی آموزش و پرورش سریعا و با جدیت بررسی شد و مسئولین اداره آموزش پرورش آبادان به همراه مدیر مدرسه جهت دلجویی به منزل دانش آموز مراجعه کردند.

در ادامه خبر منتشر شده در رکنا، گفتنی است مدیر آموزش و پرورش ضمن محکوم کردن اینگونه برخوردهای غلط انظباطی و ابراز تاسف از این برخوردهای خلاف اصول تربیتی اعلام کرد که با معاون خاطی برابر مقررات اداری برخورد می شود و وی از ادامه فعالیت در آموزشگاه ها منع خواهد شد.

روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش آبادان در بیانه ای اعلام کرد که پرونده معاون پرورشی خاطی نیز جهت بررسی به اداره کل آموزش و پرورش استان خوزستان ارسال شده است.

به گزارش خبرنگار رکنا، مسئولین اداره آموزش پرورش آبادان اظهار داشته اند که داخل کادر دبستان دخترانه گلستان آبادان هیچ مردی وجود ندارد.

این درحالی است که خانواده نرگس دختری که موی سرش توسط معاون پرورشی قیچی شده است درشکایت خود اظهار کرده بودندکه به دلیل جلوگیری از تحریک ناظم مرد که درون مدرسه است معاون پرورشی دست به اینکار زده است.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

۱۱ ایرانی در حمله رژیم صهیونیستی به سوریه شهید شدند + جزییات

فوری / لحظه صاعقه زیبا در فرودگاه مهرآباد تهران + فیلم

زنده ماندن جوان اعدامی بعداز انداختن طناب دار دور گلویش/در اندیمشک رخ داد

اعضای این قبیله به جای پا سُم دارند + عکس های باورنکردنی

شوک سوزانده شدن سومین دختر قربانی آزار شوم!

این 2 مرد را تا به حال دیده اید؟ / کارگر نمایشگاه ماشین با خودروهای فروشی در خیابانهای تهران پلیس بازی می کرد + عکس بدون پوشش

نوعروس 16 ساله به خاطر اجبار در روابط زناشویی شوهرش را کشت / حکم اعدام نورا صادر شد+عکس

تجاوز راننده تاکسی به زن جوان در اتوبان / مسافر نیمه شب او بودم!+عکس

تجاوز خشونت آمیز مرد شیطان صفت به سه دختر 17 ساله + عکس

دردسر ازدواج پسر دانشجوی ایرانی با دختر افغان!

محاکمه دانشجوی ارشد انرژی هسته ای به خاطر قتل در کرج + عکس

قیچی کردن موی دختر دبستانی در یک مدرسه آبادان / معاون پرورشی اخراج شد

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

 • Azz 6 0

  اصلا بحث معاون یا کسه دیگه ای نیست به این معاون ما می گیم عقده ای و کسی که از مقامش سو استفاده می کنه و همچنین مریض 100 درصد باید به روانشناس مراجعه کنه !!!!

 • امیر 3 0

  واااای . خدااااایااااااا. داریم کجا میریم ؟؟؟؟

 • ستاره 1 1

  اگه واسه بیکار شدن جوانامون هم مسئولان انقد واکنش نشون میدادن بد نبود😏

 • مریم بانو 1 0

  عمیقا خاک بر سرش

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها