به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ اسماعیل زراعتیان، رئیسپلیس Police شهرستان مرودشت در تشریح جزئیات این خبر گفت: ماموران کلانتری12 بعثت با انجام یکسری کارهای اطلاعاتی و بکارگیری شگردهای خاص پلیسی و مراقبت های شبانه روزی تعداد 4 نفر سارق را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی آنان را که سه مرد و یک زن بودند، دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.
وی ادامه داد: طی بازجویی های فنی و تخصصی این چهار نفر سارق به 3 فقرهسرقت Stealing اماکن خصوصی، یک فقره سرقت منزل و دوفقره سایر سرقت ها اعتراف نمودند و اموال سرقتی شامل پمپ کولر آب، شیر آلات و پمپ آب کشی از آنان کشف و به مالباختگان تحویل شد. 
زراعتیان افزود: در عملیات دیگر ماموران پلیس آگاهی موفق شدند، 2 نفر سارق خودرو را شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات ضربتی آنان را دستگیر نمایند که در بازرسی از منازل آنها تعداد 4 دستگاه خودرو سرقتی کشف شد.
این مقام انتظامی خاطر نشان ساخت: سارقان خودرو در پلیس آگاهی مورد بازجویی های فنی و پلیسی قرار گرفتند و طی تحقیقات به عمل آمده 4 فقرهسرقت خودرو به همراه 5 فقره سرقت قطعات و لوازم خودرو ازآنان کشف شد.
رئیس پلیس شهرستان مرودشت همچنین گفت: با دستگیری 2 نفر سارق اماکن خصوصی و یک نفر سارق احشام توسط پلیس آگاهی با استفاده از ترفندهای خاص پلیسی، تعداد 3 فقره اماکن خصوصی، یک فقره سرقت احشام، یک فقره سرقت کابل برق و یک فقره هم سایر سرقت ها کشف شد.
این مقام انتظامی در پایان با اشاره به اینکه در مجموع طی 72 ساعت گذشته تعداد 9 نفر سارق شناسایی ودستگیر و ازآنان 21 فقره سرقت کشف و اموال مکشوفه تحویل مالباختگان شد، از شهروندان درخواست نمود: هر گونه موارد مشکوک به خصوص سرقت و رفت وآمد های نیمه شب را در اسرع وقت از طریق مرکز فوریت های پلیسی 110 به اطلاع ماموران برسانند.​برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟