پرونده کدخبر: 373387 ارسال پرینت 9670

حوادث رکنا: حمید دهقانی / مرد آشنا که مدت ها در خانه یکی از بستگانش زندگی می کرد وقتی فهمید مرد خانه متوجه رابطه پنهانی او با همسرش شده دست به یک جنایت خونین زد و با پای پیاده گریخت.

به گزارش خبرنگار جنایی رکنا، عقربه ها ساعت 19:30 دقیقه 11 دی ماه سال 96 را نشان می داد که ماموران کلانتری 102 پاسداران در جریان سناریوی قتل Murder مرد 50 ساله ای در منطقه شیان قرار گرفتند.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 10 پلیس Police آگاهی تهران همراه بازپرس سجاد منافی آذر از شعبه سوم دادسرای امور جنایی برای افشای راز این جنایت Crime خانگی وارد عمل شدند.

تحقیقات ابتدایی نشان از آن داشت که منصور 50 ساله با ضربات چاقو از پای در آمد و در لحظات آخر نیز خودش را کشان کشان تا جلوی در خانه اش رسانده است و با توجه به آثار خون روی زمین مشخص شد که قاتل The Murderer با پای برهنه از خانه فرار Escape کرده است.

تیم جنایی در این شاخه از تحقیقات به سراغ همسر منصور رفتند که وی ادعا کرد که ساعتی قبل شوهرم مرا همراه فرزندم به خانه یکی از بستگانم برد و خودش به خانه بازگشت.

این زن جوان به نام ناهید گفت: از چند روز قبل شایان یکی از دوستان شوهرم به خانه مان آمد و با ما زندگی می کرد و اطلاعی از او ندارم.

کارآگاهان در این مرحله پی بردند که شایان پس از جنایت کفش و تلفن همراه خود را در صحنه جرم Crime جا گذاشته و ناپدید شده است.

ماموران در این مرحله به سراغ دوربین ها مداربسته در نزدیکی محل جنایت رفتند و با 3 مرد روبرو شدند که در زمان قتل در خانه منصور حضور داشتند و پس از جنایت از خانه خارج شده اند.

کارآگاهان با توجه به مدارک و شواهدی که در صحنه جنایت به دست آورده بودند به همسر منصور نیز مشکوک شدند و بار دیگر وی را هدف بازجویی قرار دادند تا اینکه زن جوان در تناقض گویی هایش گرفتار شد و پرده از راز این جنایت برداشت.

زن جوان به ماموران گفت: شایان یکی از دوستان خانوادگی مان بود و به خانه ما رفت و آمد داشت و بیشتر اوقات با ما زندگی می کرد و در این مدت به هم علاقه مند شدیم به صورت پنهانی با هم در ارتباط بودیم تا اینکه منصور به رفتارهای من و شایان مشکوک شد که در این مرحله تصمیم به حذف شوهرم گرفتیم.

این زن که سهیلا نام دارد به بازپرس جنایی گفت: روز حادثه Incident از منصور خواستم ، من و دختر 7 ساله‌ام را به خانه یکی از اقوام ببرد و منصور پس از رساندنمان به خانه بازگشت و در این مرحله شایان در نبود ما وارد خانه شده بود و پس از بازگشت منصور دست به این جنایت زده است.

ردیابی های پلیسی ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان موفق شدند 2 مرد دیگر را که در زمان جنایت در خانه منصور حضور داشتند را دستگیر کنند.

2 مرد جوان در بازجویی های پلیسی ادعا کردند که از مدتها قبل با شایان در پارک آشنا شدیم و از همان روز با هم در تماس بودیم تا اینکه چند روز قبل شایان از ما خواست به کمکش برویم و دامادشان را که برای خواهرش ایجاد مزاحمت می کند ادب کنیم.

متهمان گفتند که روز حادثه با شایان وارد خانه شدیم و منتظر ماندیم تا دامادشان به خانه بازگردند که در این لحظه مرد 50 ساله با ورود به خانه متوجه حضور ما شد که با هم درگیر شدیم و زمانیکه قصد داشت با سر و صدا از خانه خارج شود شایان سر رسید و ضربه مرگبار را به او زد و در این مدت نمی دانستیم که مقتول داماد شایان نبوده است و اصلا قصد کشتن Killing نداشتیم.

بنا به این گزارش، 2 متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار پلیس قرار دارند و تجسس های فنی برای دستگیری عامل اصلی این جنایت در دستور کار ماموران اداره 10 پلیس آگاهی تهران قرار گرفته است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

اخبار اختصاصی سایت رکنا را از دست ندهید:

فوری / سقوط هلیکوپتر ایرانی در خلیج فارس

این زن با کثیف ترین روش ۱۰۰ نفر را سر کیسه کرد + عکس

فوری / علت تیراندازی وحشت آور در میدان ونک

این پسر تنها خودش می دانست دختر است!

سعید مرتضوی پیدا شد/ او در تهران است !

این زن و 3 مرد جلادهای داعشی بودند + عکس

این زن جوان برده 4 داعشی بود! / خاطرات تلخ خرید و فروش دختران نوجوان در بین داعشی ها + عکس

سرباز وظیفه فرشته نجات کودک سرگردان در شیراز شد +عکس کودک در آغوش پلیس

مار پیتون در رختخواب دختر نوجوان جا خوش کرده بود! +عکس

لحظه تعقیب و گریز خونین دزد و پلیس در بزرگراه امام علی / دزد زنی را زیر گرفت و مُرد+ فیلم دلهره آور

دردسر دختر جوان برای مهندس پورشه سوار تهرانی

باربد از تمام لحظاتی که در کنارش بودم با پست فطرتی فیلم گرفته بود! / اعتراف نسرین به قتل

مرگ مرموز دختر نوجوان در اکس پارتی!

نجات قاتل از اعدام در زندان کرج با فداکاری نامادریش + عکس

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها