کدخبر: 373323 ارسال پرینت 648

حوادث رکنا: مرد گمشده در جاده به قتل رسیده بود.

 اواخر سال گذشته خبر گم شدن مردی، به پلیس آگاهی  اعلام شد که بعد از گذشت کمتر از یک هفته، فردی در تماس تلفنی از پیدا شدن جسدی در پتو در بیابان های اطراف شهر بیرجند خبر داد که ماموران انتظامی، کارآگاهان پلیس آگاهی، بازپرس ویژه قتل عمد و عوامل پزشکی قانونی در محل حاضر شدند.

به گزارش گروه جنایی رکنا، در این صحنه پزشکی قانونی اعلام کرد از مرگ مقتول سه روز گذشته است و با توجه به مجهول بودن هویت وی جسد به پزشکی قانونی منتقل شد که با اقدام های پزشکی قانونی نشان داد جسد متعلق به پرونده گمشده اعلامی به پلیس Police است. دادستان مرکز  درباره روند رسیدگی به این پرونده به «خراسان جنوبی» گفت: پرونده در شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب بیرجند توسط «قاسمی» بازپرس ویژه قتل Murder عمد در حال رسیدگی است. «مقدس» با بیان این که با شناسایی جسد و اقدام های به موقوع عوامل آگاهی و انتظامی و حضور در صحنه بازپرس، متهم به قتل در کوتاه ترین زمان ممکن دستگیر شد افزود: متهم ابتدا قتل مقتول 50 ساله را منکر شد اما پس از ارائه مستندات پرونده چاره ای جز بیان حقیقت نیافت و انگیزه ارتکاب قتل را اختلاف مالی بیان کرد.
وی اظهار کرد: با اعتراف متهم، صحنه جرم Crime توسط بازپرس ویژه قتل عمد، کارآگاهان اداره جنایی و گروه بازسازی صحنه در محل رها شدن جسد بازسازی شد و متهم ادعا کرد با مقتول بر سر سرمایه گذاری در یک طرح اختراعی بحث داشتم و طبق قراردادی که بین ما رد و بدل شده بود او از پرداخت به من طفره می رفت.
به گفته وی، متهم 29 ساله همچنین اظهار کرد که با مقتول از بیرجند به مشهد و سپس به تهران رفتم که هنگام بازگشت از تهران به بیرجند در مسیر جاده به مقتول قرص دادم و وقتی که بی رمق شد او را خفه کردم و جسدش را لای پتویی پیچاندم و در یکی از مبادی ورودی شهر بیرجند و در بیابان رها کردم.
دادستان مرکز استان گفت: تحقیق از شاهدان و مطلعان انجام و برای متهم وکیل تسخیری معرفی شد و پرونده نیز در شعبه چهارم دادسرای عمومی و انقلاب بیرجند در حال رسیدگی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 

آیا این خبر مفید بود؟


اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها