خبر ویژه :

حوادث رکنا: رئیس پلیس شهرستان زاوه از انهدام باندحرفه ای سارقان موتورسیکلت با پنج فقره سرقت خبر داد.

به گزارش گروه حوادث Accidents رکنا، سرهنگ مجتبی حسنی، رئیس پلیس Police شهرستان زاوه گفت: در پی گزارش سرقت Stealing یک موتورسیکلت در بخش "سلیمان" از توابع شهرستان زاوه تیمی از ماموران انتظامی پاسگاه ساق تحقیقات خود را برای شناسایی و دستگیری سارق آغاز کردند.
وی افزود: ماموران این فرماندهی پس از بررسی دقیق اظهارات مالباخته و یک سری تحقیقات میدانی به فردی سابقه دار مظنون و او را به صورت نامحسوس تحت نظر گرفتند.
رئیس پلیس شهرستان زاوه تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامی ساق پس از اطمینان از دست داشتن متهم در سرقت موتورسیکلت با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شدند.
وی عنوان کرد: در این عملیات ضمن دستگیری متهم و دو همدستش در بازرسی از مخفیگاه آنان سه دستگاه موتورسیکلت مسروقه کشف کردند.
حسنی تصریح کرد: متهمان در بازجویی های بعمل آمده به پنج فقره سرقت موتورسیکلت در سطح شهرستان زاوه و فروش 2 دستگاه موتورسیکلت مسروقه به فردی مالخر اعتراف کردند که با هماهنگی مقام قضایی مالخر نیز دستگیر شد.
وی خاطر نشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

 اخبار مرتبط

خبرهای تصادفی

ارسال نظر

هم اکنون دیگران می خوانند

دیگر رسانه ها